UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

MMP U-18 Futsal (17/18.01.15) cz.2
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 105, wczoraj: 204
ogółem: 3 329 774

statystyki szczegółowe

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
26  2017-06-17 UNIFREEZE II Gołkowo Tucholanka Tuchola 11:00
26  2017-06-17 Viking Aleksandrów Kuj. WAP Włocławek 17:00
26  Wisła Grudziądz Tęcza Bydgoszcz 17:00
26  Strażak Przechowo Gwiazda Toruń 17:00
26  Noteć Inowrocław Spójnia Biale Błota 17:00
26  Fuks Wielowicz KKP II Bydgoszcz 17:00
26  Anmar Osielsko Start Pruszcz 17:00
25  2017-06-11 WAP Włocławek UNIFREEZE II Gołkowo 17:00
25  2017-06-10 Tęcza Bydgoszcz Viking Aleksandrów Kuj. 17:00
25  Anmar Osielsko Tucholanka Tuchola 17:00
25  Start Pruszcz Fuks Wielowicz 17:00
25  KKP II Bydgoszcz Noteć Inowrocław 17:00
25  Spójnia Biale Błota Strażak Przechowo 17:00
25  Gwiazda Toruń Wisła Grudziądz 17:00
24  2017-06-03 Viking Aleksandrów Kuj. UNIFREEZE II Gołkowo 12:00
24  Tęcza Bydgoszcz Gwiazda Toruń 17:00
24  Wisła Grudziądz Spójnia Biale Błota 17:00
24  Strażak Przechowo KKP II Bydgoszcz 17:00
24  Noteć Inowrocław Start Pruszcz 17:00
24  Fuks Wielowicz Tucholanka Tuchola 17:00
24  Anmar Osielsko WAP Włocławek 17:00
23  2017-05-28 UNIFREEZE II Gołkowo Anmar Osielsko 11:00
23  2017-05-27 Gwiazda Toruń Viking Aleksandrów Kuj. 17:00
23  WAP Włocławek Fuks Wielowicz 17:00
23  Tucholanka Tuchola Noteć Inowrocław 17:00
23  Start Pruszcz Strażak Przechowo 17:00
23  KKP II Bydgoszcz Wisła Grudziądz 17:00
23  Spójnia Biale Błota Tęcza Bydgoszcz 17:00
22  2017-05-21 Fuks Wielowicz UNIFREEZE II Gołkowo 13:00
22  2017-05-20 Viking Aleksandrów Kuj. Anmar Osielsko 17:00
22  Gwiazda Toruń Spójnia Biale Błota 17:00
22  Tęcza Bydgoszcz KKP II Bydgoszcz 17:00
22  Wisła Grudziądz Start Pruszcz 17:00
22  Strażak Przechowo Tucholanka Tuchola 17:00
22  Noteć Inowrocław WAP Włocławek 17:00
21  2017-05-14 UNIFREEZE II Gołkowo 4:0 Noteć Inowrocław relacja ›
21  2017-05-14 Spójnia Biale Błota 5:1 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
21  Anmar Osielsko 0:4 Fuks Wielowicz zobacz ›
21  WAP Włocławek 7:0 Strażak Przechowo zobacz ›
21  Tucholanka Tuchola Wisła Grudziądz 17:00
21  Start Pruszcz 3:1 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
21  KKP II Bydgoszcz 0:2 Gwiazda Toruń zobacz ›
20  2017-05-06 Strażak Przechowo 1:6 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
20  2017-05-06 Viking Aleksandrów Kuj. 1:3 Fuks Wielowicz zobacz ›
20  Spójnia Biale Błota 3:0 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
20  Gwiazda Toruń 1:0 Start Pruszcz zobacz ›
20  Tęcza Bydgoszcz 5:2 Tucholanka Tuchola zobacz ›
20  Wisła Grudziądz 2:6 WAP Włocławek zobacz ›
20  Noteć Inowrocław 7:1 Anmar Osielsko zobacz ›
19  2017-05-10 UNIFREEZE II Gołkowo 13:0 Wisła Grudziądz zobacz ›
19  2017-05-03 KKP II Bydgoszcz 2:1 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
19  Start Pruszcz 1:2 Spójnia Biale Błota zobacz ›
19  Fuks Wielowicz 0:1 Noteć Inowrocław zobacz ›
19  Anmar Osielsko 1:1 Strażak Przechowo zobacz ›
19  Tucholanka Tuchola 0:6 Gwiazda Toruń zobacz ›
19  WAP Włocławek 3:0 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
18  2017-05-23 Gwiazda Toruń WAP Włocławek 16:40
18  2017-04-30 Noteć Inowrocław 8:1 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
18  2017-04-29 Tęcza Bydgoszcz UNIFREEZE II Gołkowo 14:00
18  KKP II Bydgoszcz 2:4 Start Pruszcz zobacz ›
18  Spójnia Biale Błota 1:3 Tucholanka Tuchola zobacz ›
18  Wisła Grudziądz 4:0 Anmar Osielsko zobacz ›
18  Strażak Przechowo 1:4 Fuks Wielowicz zobacz ›
17  2017-04-23 Start Pruszcz 2:0 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
17  2017-04-22 UNIFREEZE II Gołkowo 1:3 Gwiazda Toruń zobacz ›
17  Strażak Przechowo 0:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
17  Fuks Wielowicz 6:0 Wisła Grudziądz zobacz ›
17  Anmar Osielsko 1:6 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
17  WAP Włocławek 2:0 Spójnia Biale Błota zobacz ›
17  Tucholanka Tuchola 3:0 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
16  2017-04-09 Spójnia Biale Błota 1:3 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
16  2017-04-08 Viking Aleksandrów Kuj. 1:2 Strażak Przechowo zobacz ›
16  Start Pruszcz 2:3 Tucholanka Tuchola zobacz ›
16  KKP II Bydgoszcz 1:4 WAP Włocławek zobacz ›
16  Gwiazda Toruń 3:0 Anmar Osielsko zobacz ›
16  Tęcza Bydgoszcz 2:0 Fuks Wielowicz zobacz ›
16  Wisła Grudziądz 1:4 Noteć Inowrocław zobacz ›
15  2017-04-02 UNIFREEZE II Gołkowo 10:1 KKP II Bydgoszcz relacja ›
15  2017-04-02 Tucholanka Tuchola 4:0 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
15  Strażak Przechowo 2:1 Wisła Grudziądz zobacz ›
15  Noteć Inowrocław 2:1 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
15  Fuks Wielowicz 1:5 Gwiazda Toruń zobacz ›
15  Anmar Osielsko 0:6 Spójnia Biale Błota zobacz ›
15  WAP Włocławek 0:1 Start Pruszcz zobacz ›
14  2017-05-31 Start Pruszcz UNIFREEZE II Gołkowo 17:30
14  2017-04-13 Tucholanka Tuchola 3:1 WAP Włocławek zobacz ›
14  2017-03-26 KKP II Bydgoszcz 7:1 Anmar Osielsko zobacz ›
14  2017-03-26 Spójnia Biale Błota 5:3 Fuks Wielowicz zobacz ›
14  2017-03-25 Gwiazda Toruń 3:0 Noteć Inowrocław zobacz ›
14  2017-03-25 Tęcza Bydgoszcz 5:0 Strażak Przechowo zobacz ›
14  2017-03-25 Viking Aleksandrów Kuj. 2:2 Wisła Grudziądz zobacz ›
13  2016-11-20 Tucholanka Tuchola 6:1 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
13  Tęcza Bydgoszcz 5:1 Wisła Grudziądz zobacz ›
13  Gwiazda Toruń 7:0 Strażak Przechowo zobacz ›
13  Spójnia Biale Błota 0:3 Noteć Inowrocław zobacz ›
13  KKP II Bydgoszcz 4:2 Fuks Wielowicz zobacz ›
13  Start Pruszcz 9:0 Anmar Osielsko zobacz ›
13  WAP Włocławek 3:0 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
12  2016-11-13 UNIFREEZE II Gołkowo 0:1 WAP Włocławek relacja ›
12  Tucholanka Tuchola 10:2 Anmar Osielsko zobacz ›
12  Fuks Wielowicz 0:3 Start Pruszcz zobacz ›
12  Noteć Inowrocław 1:1 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
12  Strażak Przechowo 1:8 Spójnia Biale Błota zobacz ›
12  Wisła Grudziądz 1:6 Gwiazda Toruń zobacz ›
12  Viking Aleksandrów Kuj. 0:3 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
11  2016-11-06 UNIFREEZE II Gołkowo 7:0 Viking Aleksandrów Kuj. relacja ›
11  Gwiazda Toruń 3:0 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
11  Spójnia Biale Błota 3:0 Wisła Grudziądz zobacz ›
11  KKP II Bydgoszcz 2:0 Strażak Przechowo zobacz ›
11  Start Pruszcz 2:4 Noteć Inowrocław zobacz ›
11  Tucholanka Tuchola 8:3 Fuks Wielowicz zobacz ›
11  WAP Włocławek 13:0 Anmar Osielsko zobacz ›
10  2016-10-29 Anmar Osielsko 0:6 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
10  Fuks Wielowicz 0:9 WAP Włocławek zobacz ›
10  Noteć Inowrocław 2:2 Tucholanka Tuchola zobacz ›
10  Strażak Przechowo 0:1 Start Pruszcz zobacz ›
10  Wisła Grudziądz 2:2 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
10  Tęcza Bydgoszcz 1:1 Spójnia Biale Błota zobacz ›
10  Viking Aleksandrów Kuj. 0:4 Gwiazda Toruń zobacz ›
2016-10-23 UNIFREEZE II Gołkowo 6:0 Fuks Wielowicz relacja ›
Spójnia Biale Błota 0:6 Gwiazda Toruń zobacz ›
KKP II Bydgoszcz 0:3 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
Start Pruszcz 1:0 Wisła Grudziądz zobacz ›
Tucholanka Tuchola 10:1 Strażak Przechowo zobacz ›
WAP Włocławek 3:1 Noteć Inowrocław zobacz ›
Anmar Osielsko Viking Aleksandrów Kuj. 17:00
2016-10-16 Noteć Inowrocław 3:0 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
Fuks Wielowicz 6:0 Anmar Osielsko zobacz ›
Strażak Przechowo 0:2 WAP Włocławek zobacz ›
Wisła Grudziądz 0:4 Tucholanka Tuchola zobacz ›
Tęcza Bydgoszcz 1:5 Start Pruszcz zobacz ›
Gwiazda Toruń 7:0 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
Viking Aleksandrów Kuj. 0:3 Spójnia Biale Błota zobacz ›
2016-10-09 UNIFREEZE II Gołkowo 8:1 Strażak Przechowo relacja ›
KKP II Bydgoszcz 4:1 Spójnia Biale Błota zobacz ›
Start Pruszcz 0:1 Gwiazda Toruń zobacz ›
Tucholanka Tuchola 6:2 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
WAP Włocławek 8:0 Wisła Grudziądz zobacz ›
Anmar Osielsko 0:11 Noteć Inowrocław zobacz ›
Fuks Wielowicz 3:2 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
2016-10-02 Wisła Grudziądz 2:2 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
Noteć Inowrocław 6:0 Fuks Wielowicz zobacz ›
Strażak Przechowo 3:1 Anmar Osielsko zobacz ›
Tęcza Bydgoszcz 0:6 WAP Włocławek zobacz ›
Gwiazda Toruń 3:3 Tucholanka Tuchola zobacz ›
Spójnia Biale Błota 1:1 Start Pruszcz zobacz ›
Viking Aleksandrów Kuj. 3:1 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
2016-09-25 UNIFREEZE II Gołkowo 3:1 Tęcza Bydgoszcz relacja ›
Start Pruszcz 4:0 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
Tucholanka Tuchola 4:1 Spójnia Biale Błota zobacz ›
WAP Włocławek 1:4 Gwiazda Toruń zobacz ›
Anmar Osielsko 0:5 Wisła Grudziądz zobacz ›
Fuks Wielowicz 2:1 Strażak Przechowo zobacz ›
Viking Aleksandrów Kuj. 2:3 Noteć Inowrocław zobacz ›
2016-09-18 Gwiazda Toruń 10:0 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
Noteć Inowrocław 2:0 Strażak Przechowo zobacz ›
Wisła Grudziądz 6:2 Fuks Wielowicz zobacz ›
Tęcza Bydgoszcz 11:0 Anmar Osielsko zobacz ›
Spójnia Biale Błota 1:11 WAP Włocławek zobacz ›
KKP II Bydgoszcz 2:1 Tucholanka Tuchola zobacz ›
Viking Aleksandrów Kuj. 0:8 Start Pruszcz zobacz ›
2016-11-26 WAP Włocławek 4:0 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
2016-09-10 UNIFREEZE II Gołkowo 7:1 Spójnia Biale Błota relacja ›
Tucholanka Tuchola 2:3 Start Pruszcz zobacz ›
Anmar Osielsko 0:11 Gwiazda Toruń zobacz ›
Fuks Wielowicz 2:4 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›
Noteć Inowrocław 4:1 Wisła Grudziądz zobacz ›
Strażak Przechowo 2:2 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
2016-09-04 KKP II Bydgoszcz 0:3 UNIFREEZE II Gołkowo relacja ›
Wisła Grudziądz 1:1 Strażak Przechowo zobacz ›
Tęcza Bydgoszcz 0:1 Noteć Inowrocław zobacz ›
Gwiazda Toruń 13:0 Fuks Wielowicz zobacz ›
Spójnia Biale Błota 9:0 Anmar Osielsko zobacz ›
Start Pruszcz 1:2 WAP Włocławek zobacz ›
Viking Aleksandrów Kuj. 0:2 Tucholanka Tuchola zobacz ›
2016-09-13 Wisła Grudziądz 3:1 Viking Aleksandrów Kuj. zobacz ›
2016-08-27 UNIFREEZE II Gołkowo 0:3 Start Pruszcz relacja ›
WAP Włocławek 8:1 Tucholanka Tuchola zobacz ›
Anmar Osielsko 0:5 KKP II Bydgoszcz zobacz ›
Fuks Wielowicz 1:5 Spójnia Biale Błota zobacz ›
Noteć Inowrocław 1:4 Gwiazda Toruń zobacz ›
Strażak Przechowo 3:4 Tęcza Bydgoszcz zobacz ›

Kalendarium

28

05-2017

niedziela

UNIFREEZE II Gołkowo - Anmar Osielsko - 11:00

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

Start Pruszcz - UNIFREEZE II Gołkowo - 17:30

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

Viking Aleksandrów Kuj. - UNIFREEZE II Gołkowo - 12:00

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

UNIFREEZE GórznoStilon Gorzów Wlkp.
UNIFREEZE Górzno 7:0 Stilon Gorzów Wlkp.
2017-05-20, 13:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
UNIFREEZE Górzno 7:0 Stilon Gorzów Wlkp.
Medyk II Konin 3:1 SMS II Łódź
KKP Bydgoszcz 2:0 Polonia Poznań
KS Raszyn 1:3 Praga Warszawa
Błękitni Stargard Szcz. 0:2 Stomil Olsztyn

Tabela ligowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18
SMS II Łódź - UNIFREEZE Górzno
Stilon Gorzów Wlkp. - Błękitni Stargard Szcz.
Stomil Olsztyn - KS Raszyn
Praga Warszawa - KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań - Medyk II Konin

Wyszukiwarka