UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

(2010.02.20) Drwęca Golub-Dobrzyń - Unifreeze 0:8
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 72, wczoraj: 584
ogółem: 3 425 970

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Senior Unifre - arch

Sezon 2010/2011 ( IV liga ): 

AWANS  do III ligi wspólnie z brodnicką Spartą !

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
30 77 25 2 3 67 - 17 +50
2.
30 77 25 2 3 97 - 25 +72
3.
30 54 15 9 6 50 - 37 +13
4.
30 51 14 9 7 53 - 29 +24
5.
30 46 13 7 10 54 - 49 +5
6.
30 46 13 7 10 53 - 35 +18
7.
30 40 11 7 12 35 - 43 -8
8.
30 38 11 5 14 40 - 52 -12
9.
30 37 10 7 13 43 - 53 -10
10.
30 37 11 4 15 52 - 53 -1
11.
30 35 10 5 15 53 - 80 -27
12.
30 32 8 8 14 48 - 61 -13
13.
30 32 8 8 14 44 - 62 -18
14.
30 27 7 6 17 47 - 71 -24
15.
30 26 7 5 18 28 - 54 -26
16.
30 16 3 7 20 36 - 79 -43

 

Sezon 2009/2010 ( IV liga ):

Utrzymanie w 4. lidze i... fuzja ze Spartą Brodnica...

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
30 65 20 5 5 68 - 28 +40
2.
30 63 18 9 3 72 - 21 +51
3.
30 56 16 8 6 53 - 32 +21
4.
30 51 15 6 9 55 - 40 +15
5.
30 44 13 5 12 41 - 43 -2
6.
30 42 13 3 14 59 - 55 +4
7.
30 40 9 13 8 50 - 48 +2
8.
30 38 11 5 14 40 - 42 -2
9.
30 38 11 5 14 41 - 45 -4
10.
30 37 10 7 13 50 - 61 -11
11.
30 35 10 5 15 54 - 56 -2
12.
30 34 8 10 12 33 - 44 -11
13.
30 33 9 6 15 55 - 61 -6
14.
30 33 9 6 15 38 - 62 -24
15.
30 31 9 4 17 41 - 79 -38
16.
30 29 8 5 17 67 - 100 -33

 

Sezon 2008/2009 ( V liga ):

Awans do IV ligi !

1. Flisak Złotoria                         30     64     19-7-4     94:36
2. Unifreeze Miesiączkowo     30   60   18-6-6   77:37
3. Drwęca Golub-Dobrzyń            30    57     16-9-5      64:39
4. Strażak Przechowo                  30    52     16-4-10     43:39
5. Pomorzanin Toruń                    30     51     15-6-9      63:47
6. Polonia Bydgoszcz                   30     51     15-6-9      65:45
7. Cyklon Kończewice                  30     46     13-7-10    64:45
8. Chełminianka Chełmno               30     41     12-5-13    62:59
9. Start Pruszcz Pomorski            30     38     11-5-14    42:52
10. Tucholanka Tuchola               30     38     10-8-12    62:68
11. Pomorzanin Serock                 30     36     10-6-14    46:54
12. Victoria Lisewo                      30     30      7-9-14     45:61
13. Gryf Sicienko                        30     29      9-2-19     44:71
14. Wisła Nowe                            30     28     8-4-18     26:69
15. Victoria Śliwice                     30     27      7-6-17     36:87
16. Victoria II Koronowo             30     26      8-2-20    42:69     

-------------------------------------------


Sezon 2007/2008
(A-klasa):

Awans do V ligi !


1. Unifreeze Miesiączkowo     28  70  22-4-2  114:21
2. Cyklon Kończewice                  28   69   23-0-5     111:39
3. Drwęca Golub-Dobrzyń           28   54    17-3-8     84:40
4. Naprzód Jabłonowo                28   48    15-3-10    45:47
5. Unislavia Unisław                    28   44    14-2-12    58:53
6. Mustang Ostaszewo                 28   43    13-4-11    67:53
7. Stal Grudziądz                       28    43    14-1-13    53:52
8. Piast Łasin                              28    43    14-1-13    73:65
9. Sokół Radomin                        28    42    13-3-12    68:49
10. Pomowiec/Victoria Kijewo     28    38    10-8-10    44:49
11. Saturn Ostrowite                   28    38    11-5-12    57:70
12. LZS Bobrowo                        28    33    10-3-15    39:59
13. Węgrowianka Wegrowo         28    21     6-3-19     44:101
14. Kasztelan Papowo Biskupie    28    15      4-3-21    35:96
15. Wisła Pędzewo                      28     7      2-1-25     36:134

-------------------------------------------

 

Baraże (przegrane) do V ligi !


Sezon 2006/2007 (A-klasa):

1. Unifreeze Miesiączkowo    26   61   20-1-5   69:21
2. Flisak Złotoria                       26    61      19-4-3      65:20
3. Cyklon Kończewice                26    53      17-2-7      55:36
4. Sokół Radomin                       26    43      13-4-9      61:47
5. Pomowiec/Victoria Kijewo      26   42      13-3-10     59:40
6. Unislavia Unisław                  26    41       13-2-11     52:50
7. Stal Grudziądz                      26   40       12-4-10     49:44
8. Węgrowianka Węgrowo         26    34      10-4-12     52:58
9. Toruński KP II Toruń             26   29       9-2-15      43:62
10. LZS Bobrowo                       26    29       8-5-13      31:47
11. Mustang Ostaszewo               26   28       9-1-16      41:62
12. Radzynianka Radzyń Chełm.   26   26       7-5-14      43:62
13. Sparta II Brodnica               26    22      6-4-16      33:53
14. Victoria Czernikowo              26    15      4-3-19       17:68   
-----------------------------------------------------


Sezon 2005/2006
(A-klasa):

1. Victoria Lisewo                      28   62   19-5-4   97:35
2. Unislavia Unisław                  28   62   19-5-4   70:28
3. Flisak Złotoria                       28   51   16-3-9   61:37
4. Mustang Ostaszewo               28   51   16-3-9   55:42
5. Unifreeze Miesiączkowo    28  50  15-5-8 64:45
6. Radzynianka Radzyń Chełm.    28   46   14-4-10  60:56
7. Orion Płużnica                        28   42   12-6-10   50:50
8. Toruński KP II Toruń             28   39   11-6-11    59:45
9. Stal Grudziądz                       28   38   11-5-12   44:57
10. Victoria Czernikowo              28   30   8-6-14    42:60
11. LZS Bobrowo                        28   30   9-3-16    44:56
12. Cyklon Kończewice               28   27   7-6-15    35:68
13. Wegrowianka Wegrowo        28   26   8-2-18    50:80
14. Saturn Ostrowite                  28   24   6-6-16   40:69
15. Tartak Klamry                      28    16   3-7-18   33:76  

-------------------------------------------


Sezon 2004/2005
(A-klasa):


1. Chełminianka Chełmno           26   54   16-6-4     59:27
2. Piast Łasin                           26   51   16-3-7    70:35
3. Węgrowianka Węgrowo       26   50   15-5-6    55:36
4. Radzynianka Radzyń Chełm.  26   47   14-5-7    50:35
5. Unifreeze Miesiączkowo   26  45  13-6-7  60:35
6. Flisak Złotoria                     26   37   11-4-11    47:48
7. Victoria Lisewo                    26   34   10-4-12   54:43
8. Orion Płużnica                      26   33   8-9-9      50:52
9. Victoria Czernikowo             26   32   9-5-12    36:68
10. Cyklon Kończewice              26   32   9-5-12    39:45
11. Mustang Ostaszewo             26   31   9-4-13     51:58
12. LZS Bobrowo                      26   29   8-5-13    35:43
13. Victoria Brzozowo               26   22   5-7-14    44:66
14. Sokół Radomin                     26   14   4-2-20    33:93

-------------------------------------------

Sezon 2003/2004 (A-klasa):


1. Stal Grudziądz                     26   58   18-4-4     85:39
2. Piast Łasin                            26   55   17-4-5     66:39
3. Mustang Ostaszewo              26   54   17-3-6     70:40
4. Radzynianka Radzyń Chełm.  26   48   15-3-8      57:41
5. Wegrowianka Węgrowo        26   43   13-4-9      52:43
6. Unifreeze Miesiączkowo   26  39  12-3-11  51:50
7. LZS Bobrowo                       26   39   12-3-11     46:46
8. Orion Płużnica                      26   35   10-5-11     49:62
9. Victoria Lisewo                     26   31   9-4-13      54:55
10. Chełminianka Chełmno          26   30   8-6-12      52:56
11. Victoria Czernikowo             26   29   8-5-13     34:47
12. Cyklon Kończewice              26   28   8-4-14     48:56
13. Toruński KP II Toruń          26    27  7-6-13      42:51
14. Jawor Toruń                       26     2   0-2-24     25:106

------------------------------------------

Sezon 2002/2003 (liga okręgowa):


1. Zawisza/Chemik Bydg.    30   68   21-5-4       70:17
2. Unia Solec Kujawski       30   66   21-3-6     100:34
3. Gwiazda Bydgoszcz        30   66   21-3-6       75:23
4. Olimpia Grudziądz          30   57    17-6-7      70:45
5. Pomorzanin Serock         30   55    16-7-7      56:31
6. Grom Wiecbork               30  49    14-7-9       56:41
7. Czarni Nakło                   30   45   13-6-11      73:46
8. Promień Kowalewo Pom.   30   41    12-5-13     45:47
9. Unislavia Unisław            30   39    11-6-13     51:53
10. Flisak Złotoria               30   38    11-5-14     46:70
11. Start Pruszcz Pomorski   30   34    9-7-14      46:55
12. Kasztelan Papowo B.       30   31     9-4-17      33:67
13. Naprzód Jabłonowo       30   29     8-5-17      35:73
14. Drwęca Golub-Dobrzyń  30   23     6-5-19      42:85
15. Stal Grudziądz              30   20     5-5-20     26:85
16. MLZS Miesiączkowo   30  18   5-3-22   39:91
                   

 

 

Najnowsza galeria

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

Kalendarium

25

11-2017

sobota

26

11-2017

niedziela

27

11-2017

pon.

28

11-2017

wtorek

29

11-2017

środa

30

11-2017

czwartek

01

12-2017

piątek

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15