Sezon 2010/2011 ( IV liga ):
AWANS do III ligi wspólnie z brodnicką Spartą !
Lp. |
Nazwa drużyny |
M. |
Pkt. |
W. |
R. |
P. |
Br. |
Bil. |
1. |
|
30 |
77 |
25 |
2 |
3 |
67 - 17 |
+50 |
2. |
|
30 |
77 |
25 |
2 |
3 |
97 - 25 |
+72 |
3. |
|
30 |
54 |
15 |
9 |
6 |
50 - 37 |
+13 |
4. |
|
30 |
51 |
14 |
9 |
7 |
53 - 29 |
+24 |
5. |
|
30 |
46 |
13 |
7 |
10 |
54 - 49 |
+5 |
6. |
|
30 |
46 |
13 |
7 |
10 |
53 - 35 |
+18 |
7. |
|
30 |
40 |
11 |
7 |
12 |
35 - 43 |
-8 |
8. |
|
30 |
38 |
11 |
5 |
14 |
40 - 52 |
-12 |
9. |
|
30 |
37 |
10 |
7 |
13 |
43 - 53 |
-10 |
10. |
|
30 |
37 |
11 |
4 |
15 |
52 - 53 |
-1 |
11. |
|
30 |
35 |
10 |
5 |
15 |
53 - 80 |
-27 |
12. |
|
30 |
32 |
8 |
8 |
14 |
48 - 61 |
-13 |
13. |
|
30 |
32 |
8 |
8 |
14 |
44 - 62 |
-18 |
14. |
|
30 |
27 |
7 |
6 |
17 |
47 - 71 |
-24 |
15. |
|
30 |
26 |
7 |
5 |
18 |
28 - 54 |
-26 |
16. |
|
30 |
16 |
3 |
7 |
20 |
36 - 79 |
-43 |
Sezon 2009/2010 ( IV liga ):
Utrzymanie w 4. lidze i... fuzja ze Spartą Brodnica...
Lp. |
Nazwa drużyny |
M. |
Pkt. |
W. |
R. |
P. |
Br. |
Bil. |
1. |
|
30 |
65 |
20 |
5 |
5 |
68 - 28 |
+40 |
2. |
|
30 |
63 |
18 |
9 |
3 |
72 - 21 |
+51 |
3. |
|
30 |
56 |
16 |
8 |
6 |
53 - 32 |
+21 |
4. |
|
30 |
51 |
15 |
6 |
9 |
55 - 40 |
+15 |
5. |
|
30 |
44 |
13 |
5 |
12 |
41 - 43 |
-2 |
6. |
|
30 |
42 |
13 |
3 |
14 |
59 - 55 |
+4 |
7. |
|
30 |
40 |
9 |
13 |
8 |
50 - 48 |
+2 |
8. |
|
30 |
38 |
11 |
5 |
14 |
40 - 42 |
-2 |
9. |
|
30 |
38 |
11 |
5 |
14 |
41 - 45 |
-4 |
10. |
|
30 |
37 |
10 |
7 |
13 |
50 - 61 |
-11 |
11. |
|
30 |
35 |
10 |
5 |
15 |
54 - 56 |
-2 |
12. |
|
30 |
34 |
8 |
10 |
12 |
33 - 44 |
-11 |
13. |
|
30 |
33 |
9 |
6 |
15 |
55 - 61 |
-6 |
14. |
|
30 |
33 |
9 |
6 |
15 |
38 - 62 |
-24 |
15. |
|
30 |
31 |
9 |
4 |
17 |
41 - 79 |
-38 |
16. |
|
30 |
29 |
8 |
5 |
17 |
67 - 100 |
-33 |
Sezon 2008/2009 ( V liga ):
Awans do IV ligi !
1. Flisak Złotoria 30 64 19-7-4 94:36
2. Unifreeze Miesiączkowo 30 60 18-6-6 77:37
3. Drwęca Golub-Dobrzyń 30 57 16-9-5 64:39
4. Strażak Przechowo 30 52 16-4-10 43:39
5. Pomorzanin Toruń 30 51 15-6-9 63:47
6. Polonia Bydgoszcz 30 51 15-6-9 65:45
7. Cyklon Kończewice 30 46 13-7-10 64:45
8. Chełminianka Chełmno 30 41 12-5-13 62:59
9. Start Pruszcz Pomorski 30 38 11-5-14 42:52
10. Tucholanka Tuchola 30 38 10-8-12 62:68
11. Pomorzanin Serock 30 36 10-6-14 46:54
12. Victoria Lisewo 30 30 7-9-14 45:61
13. Gryf Sicienko 30 29 9-2-19 44:71
14. Wisła Nowe 30 28 8-4-18 26:69
15. Victoria Śliwice 30 27 7-6-17 36:87
16. Victoria II Koronowo 30 26 8-2-20 42:69
-------------------------------------------
Sezon 2007/2008 (A-klasa):
Awans do V ligi !
1. Unifreeze Miesiączkowo 28 70 22-4-2 114:21
2. Cyklon Kończewice 28 69 23-0-5 111:39
3. Drwęca Golub-Dobrzyń 28 54 17-3-8 84:40
4. Naprzód Jabłonowo 28 48 15-3-10 45:47
5. Unislavia Unisław 28 44 14-2-12 58:53
6. Mustang Ostaszewo 28 43 13-4-11 67:53
7. Stal Grudziądz 28 43 14-1-13 53:52
8. Piast Łasin 28 43 14-1-13 73:65
9. Sokół Radomin 28 42 13-3-12 68:49
10. Pomowiec/Victoria Kijewo 28 38 10-8-10 44:49
11. Saturn Ostrowite 28 38 11-5-12 57:70
12. LZS Bobrowo 28 33 10-3-15 39:59
13. Węgrowianka Wegrowo 28 21 6-3-19 44:101
14. Kasztelan Papowo Biskupie 28 15 4-3-21 35:96
15. Wisła Pędzewo 28 7 2-1-25 36:134
-------------------------------------------
Baraże (przegrane) do V ligi !
Sezon 2006/2007 (A-klasa):
1. Unifreeze Miesiączkowo 26 61 20-1-5 69:21
2. Flisak Złotoria 26 61 19-4-3 65:20
3. Cyklon Kończewice 26 53 17-2-7 55:36
4. Sokół Radomin 26 43 13-4-9 61:47
5. Pomowiec/Victoria Kijewo 26 42 13-3-10 59:40
6. Unislavia Unisław 26 41 13-2-11 52:50
7. Stal Grudziądz 26 40 12-4-10 49:44
8. Węgrowianka Węgrowo 26 34 10-4-12 52:58
9. Toruński KP II Toruń 26 29 9-2-15 43:62
10. LZS Bobrowo 26 29 8-5-13 31:47
11. Mustang Ostaszewo 26 28 9-1-16 41:62
12. Radzynianka Radzyń Chełm. 26 26 7-5-14 43:62
13. Sparta II Brodnica 26 22 6-4-16 33:53
14. Victoria Czernikowo 26 15 4-3-19 17:68
-----------------------------------------------------
Sezon 2005/2006 (A-klasa):
1. Victoria Lisewo 28 62 19-5-4 97:35
2. Unislavia Unisław 28 62 19-5-4 70:28
3. Flisak Złotoria 28 51 16-3-9 61:37
4. Mustang Ostaszewo 28 51 16-3-9 55:42
5. Unifreeze Miesiączkowo 28 50 15-5-8 64:45
6. Radzynianka Radzyń Chełm. 28 46 14-4-10 60:56
7. Orion Płużnica 28 42 12-6-10 50:50
8. Toruński KP II Toruń 28 39 11-6-11 59:45
9. Stal Grudziądz 28 38 11-5-12 44:57
10. Victoria Czernikowo 28 30 8-6-14 42:60
11. LZS Bobrowo 28 30 9-3-16 44:56
12. Cyklon Kończewice 28 27 7-6-15 35:68
13. Wegrowianka Wegrowo 28 26 8-2-18 50:80
14. Saturn Ostrowite 28 24 6-6-16 40:69
15. Tartak Klamry 28 16 3-7-18 33:76
-------------------------------------------
Sezon 2004/2005 (A-klasa):
1. Chełminianka Chełmno 26 54 16-6-4 59:27
2. Piast Łasin 26 51 16-3-7 70:35
3. Węgrowianka Węgrowo 26 50 15-5-6 55:36
4. Radzynianka Radzyń Chełm. 26 47 14-5-7 50:35
5. Unifreeze Miesiączkowo 26 45 13-6-7 60:35
6. Flisak Złotoria 26 37 11-4-11 47:48
7. Victoria Lisewo 26 34 10-4-12 54:43
8. Orion Płużnica 26 33 8-9-9 50:52
9. Victoria Czernikowo 26 32 9-5-12 36:68
10. Cyklon Kończewice 26 32 9-5-12 39:45
11. Mustang Ostaszewo 26 31 9-4-13 51:58
12. LZS Bobrowo 26 29 8-5-13 35:43
13. Victoria Brzozowo 26 22 5-7-14 44:66
14. Sokół Radomin 26 14 4-2-20 33:93
-------------------------------------------
Sezon 2003/2004 (A-klasa):
1. Stal Grudziądz 26 58 18-4-4 85:39
2. Piast Łasin 26 55 17-4-5 66:39
3. Mustang Ostaszewo 26 54 17-3-6 70:40
4. Radzynianka Radzyń Chełm. 26 48 15-3-8 57:41
5. Wegrowianka Węgrowo 26 43 13-4-9 52:43
6. Unifreeze Miesiączkowo 26 39 12-3-11 51:50
7. LZS Bobrowo 26 39 12-3-11 46:46
8. Orion Płużnica 26 35 10-5-11 49:62
9. Victoria Lisewo 26 31 9-4-13 54:55
10. Chełminianka Chełmno 26 30 8-6-12 52:56
11. Victoria Czernikowo 26 29 8-5-13 34:47
12. Cyklon Kończewice 26 28 8-4-14 48:56
13. Toruński KP II Toruń 26 27 7-6-13 42:51
14. Jawor Toruń 26 2 0-2-24 25:106
------------------------------------------
Sezon 2002/2003 (liga okręgowa):
1. Zawisza/Chemik Bydg. 30 68 21-5-4 70:17
2. Unia Solec Kujawski 30 66 21-3-6 100:34
3. Gwiazda Bydgoszcz 30 66 21-3-6 75:23
4. Olimpia Grudziądz 30 57 17-6-7 70:45
5. Pomorzanin Serock 30 55 16-7-7 56:31
6. Grom Wiecbork 30 49 14-7-9 56:41
7. Czarni Nakło 30 45 13-6-11 73:46
8. Promień Kowalewo Pom. 30 41 12-5-13 45:47
9. Unislavia Unisław 30 39 11-6-13 51:53
10. Flisak Złotoria 30 38 11-5-14 46:70
11. Start Pruszcz Pomorski 30 34 9-7-14 46:55
12. Kasztelan Papowo B. 30 31 9-4-17 33:67
13. Naprzód Jabłonowo 30 29 8-5-17 35:73
14. Drwęca Golub-Dobrzyń 30 23 6-5-19 42:85
15. Stal Grudziądz 30 20 5-5-20 26:85
16. MLZS Miesiączkowo 30 18 5-3-22 39:91