UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Sparta Unifreeze - Chełminianka 1:0
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 330, wczoraj: 245
ogółem: 3 555 781

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Statystyki zawodniczek

Czas gry

1. Bała Agata
Bała Agata 1260 minut
2. Brzozowska  Julia
Brzozowska Julia 1260 minut
3. Hossa Weronika
Hossa Weronika 1258 minut
4. Domagalska Zuzanna
Domagalska Zuzanna 1191 minut
5. Żakiewicz Natalia
Żakiewicz Natalia 1112 minut
6. Hnativ Basia
Hnativ Basia 1105 minut
7. Jeleń Joanna
Jeleń Joanna 1068 minut
8. Szymczak Klaudia
Szymczak Klaudia 1060 minut
9. Kopińska Dominika
Kopińska Dominika 990 minut
10. Ignatjeva Angelika
Ignatjeva Angelika 990 minut
11. Pilecka Paulina
Pilecka Paulina 990 minut
12. Garbowska Agnieszka
Garbowska Agnieszka 440 minut
13. Głowacka Dominika
Głowacka Dominika 429 minut
14. Alicja Krobska
Alicja Krobska 395 minut
15. Kmieciak Klaudia
Kmieciak Klaudia 209 minut
16. Komorowska Klaudia
Komorowska Klaudia 23 minut

Najnowsza galeria

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

Reklama

Kalendarium

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

24

08-2018

piątek

25

08-2018

sobota

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podl. - Mitech Żywiec
Medyk Konin - AZS Wrocław
Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin