UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

UNIFREEZE - POLONIA Poznań 1:2 (28.09.14)
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 631, wczoraj: 738
ogółem: 3 582 340

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Terminarz, wyniki...

  • autor: ksunifreeze, 2012-09-11 14:42

 

Kiedy i jak
grają nasze zespoły ?

 

 

T E R M I N A R Z E
Kobiet , Trampkarzy , Juniorów

 

02.09  (n)   godz. 11.00                   UNIFREEZE – Elana Toruń                          4:8

09.09  (n)   godz. 10.00                   UNIFREEZE      - Drwęca G. D.                  11:0
08.09  (s)    godz. 12.00                   Sokół Radomin – UNIFREEZE                     1:2
09.09  (n)   godz. 16.00                   Unia Wąbrzeźno – UNIFREEZE                   1:9

16.09  (n)   godz. 16.00                   UNIFREEZE – Promień Kowalewo              3:1
14.09  (pt)  godz. 17.00                  Węgrowianka Węgrowo - UNIFREEZE        2:6

23.09  (n)   godz. 11.00                   UNIFREEZE – Saturn Ostrowite                14:0
23.09  (n)   godz. 13.00                   UNIFREEZE – Spójnia Białe Błota               6:0
23.09  (n)   godz. 10.00                   Naprzód Jabłonowo – UNIFREEZE              0:1

29/30.09                                             pauza
29.09  (s)    godz. 11.00                   Radzynianka Radzyń Ch. - UNIFREEZE       0:21
30.09  (n)   godz. 16.00                   Wisła Pędzewo – UNIFREEZE                      0:2

07.10  (n)   godz. 11.00                   UNIFREEZE – Pomorzanin II Toruń            13:0
07.10  (n)   godz. 13.00                   UNIFREEZE – Cergia Toruń                         27:0
07.10  (n)   godz. 14.00                   LZS Bobrowo – UNIFREEZE                          2:2

13.10  (s)    godz. 10.00                  Victoria Lisewo – UNIFREEZE                       2:2
13.10  (s)    godz. 11.00                  Promień Kowalewo – UNIFREEZE                1:2
14.10  (n)    godz. 15.00                  Sokół Więcbork – UNIFREEZE                      1:9

21.10  (n)   godz. 11.00                   UNIFREEZE – Piast Łasin                            11:0
21.10  (n)   godz. 13.00                   UNIFREEZE – Iskra Ciechocin                      3:0

27.10  (s)    godz. 10.00                  Olimpia Grudziądz – UNIFREEZE                  0:5

27/28.10                                             pauza

04.11  (n)   godz. 11.00                   UNIFREEZE – Naprzód Jabłonowo               5:1
04.11  (n)   godz. 13.00                   UNIFREEZE – Start Pruszcz                         5:0

11.11  (n)   godz. 10.00                   Unia Wąbrzeźno - UNIFREEZE                     1:10

 

*   Przerwa w rozgrywkach do wiosny 2013   *

 

 

Tabela  KOBIETY

 

*   Tabela  JUNIOR

*  Tabela  TRAMPKARZ

 

.


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [1069]
 

autor: MichuCyklon 2012-09-25 16:23:26

Profil MichuCyklon w Futbolowo zmieńcie wynik z Wąbrzeźnem bo jest odwrotnie wpisany. pozdr


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

Reklama

Kalendarium

16

10-2018

wtorek

17

10-2018

środa

18

10-2018

czwartek

19

10-2018

piątek

20

10-2018

sobota

21

10-2018

niedziela

22

10-2018

pon.

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podl. - Mitech Żywiec
Medyk Konin - AZS Wrocław
Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin