|
dzisiaj: 350, wczoraj: 385
ogółem: 4 907 257
statystyki szczegółowe
Zaproszenie na turniej halowy
dla naszych piłkarek.
I KOBIECY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ
W GRUCIE
TERMIN: - 15. XII. 2012 r.
ORGANIZATOR: - drużyna dziewcząt przy GKS Olimpia Grudziądz
MIEJSCE: - Zespół Szkół w Grucie, 86-330 Gruta 70
UCZESTNICTWO: - dziewczęta rocznik 1999 i starsze (max. 12 zawodników drużyna); w Turnieju przewidziany jest udział maksymalnie 8 zespołów.
KOSZTY TURNIEJU: - wpisowe - 150 zł
NAGRODY: - każda drużyna otrzymuje puchar i dyplom;
- nagrody indywidualne dla najlepszego zawodnika, bramkarza i dla króla strzelców.
Lista drużyn biorących udział w
I Kobiecym Turnieju Piłki Nożnej w Grucie
z podziałem na grupy i programem minutowym
1. LZS Wisła HACOM Pędzewo
2. UKPK Kania Toruń
3. TMLKS Cergia Toruń
4. MKS Unia Wąbrzeźno
5. UKS Korytowo
6. KS Unifreeze Górzno
7. GOKSiR Start Pruszcz
8. GKS Olimpia Grudziądz
Grupa A
A1 - MKS Unia Wąbrzeźno
A2 - LZS Wisła HACOM Pędzewo
A3 - UKS Korytowo
A4 - UKPK Kania Toruń
Grupa B
B1 - GKS Olimpia Grudziądz
B2 - TMLKS Cergia Toruń
B3 - KS Unifreeze Górzno
B4 - GOKSiR Start Pruszcz
Spotkamy się zatem prawie ze wszystkimi zespołami biorącymi udział w rozgrywkach III-ligowych. Zabraknie tylko Spójni Białe Błota... Będziemy mieli za to okazję do rywalizacji z nowo powstałą drużyną - OLIMPIA Grudziądz oraz silną, halową ekipą - KANIA Toruń. W turnieju udział weźmie również zespół UKS Korytkowo, z którym dotąd nie graliśmy. Do Gruty jadą głównie Juniorki (które nie brały udziału w turnieju eliminacyjnym do HMP w Luzino) uzupełnione Juniorkami Młodszymi wybranymi przez trenera Grzegorza Bałę (lista wkrótce...).
Program minutowy
8.55 – Uroczyste powitanie
9.00 – Mecz Grupy A – A1 z A2
9.14 – Mecz Grupy B – B1 z B2
9.28 – Mecz Grupy A – A3 z A 4
9.42 – Mecz Grupy B – B3 z B4
9.56 – Mecz Grupy A – A1 z A3
10.10 – Mecz Grupy B – B1 z B3
10.24 - Mecz Grupy A – A2 z A4
10.38 - Mecz Grupy B – B2 z B4
10.52 - Mecz Grupy A – A1 z A4
11.06 - Mecz Grupy B – B1 z B4
11.20 - Mecz Grupy A – A2 z A3
11.34 - Mecz Grupy B – B2 z B3
11.48 - Mecz półfinałowy – Zwycięzcy Grupy A i B
12.02 - Mecz półfinałowy – Drużyny, które zajęły 2 miejsce w Grupie A i B
12.16 - Mecz o VII miejsce – Drużyny, które zajęły 4 miejsce w Grupie A i B
12.30 - Mecz o V miejsce – Drużyny, które zajęły 3 miejsce w Grupie A i B
12.44 - Mecz o III miejsce – Drużyny, które przegrały półfinały
12.58 - Mecz o I miejsce – Drużyny, które wygrały półfinały
13.12 - Rozdanie dyplomów, nagród
13.20 - Zakończenie turnieju
Turniej rozpoczyna się w sobotę 15 grudnia o godzinie 9.00.
w Hali Zespołu Szkół w Grucie.
Zapraszamy do kibicowania grającym dziewczętom !!!
źródło: gksolimpiakobiety.futbolowo.pl
* więcej o piłkarkach Olimpii... Tutaj
.
|
AZS PWSZ Wałbrzych | 1:1 | UNIFREEZE Górzno |
2017-11-18, 10:30:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 14 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inna » Ekstraklasa | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 15 | ||||||||||||||||||
|