UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

PAJO CUP 2015 (niedziela - 15.02.15)
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 80, wczoraj: 405
ogółem: 3 534 479

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Stomil Olsztyn pokonany

  • autor: ksunifreeze, 2013-10-24 14:34

 

Piłkarki UNIFRREZE Górzno 
w kolejnym etapie Pucharu Polski.

 

KKP Stomil Olsztyn  -  UNIFREEZE Górzno  1:4  (1:1)

bramki:  Agata Bała x3Dominika Kopińska

UNIFREEZE:  Słowik Żaneta - Elendt Eewlina, Krobska Alicja, Bagińska Agata - Florkiewicz Paulina, Ossowska Oliwia, Daria Deruś, Ossowska Marta, Siwicka Anna - Bała Agata

Na zmiany weszły:  Kopińska Dominka, Bonewicz Joanna, Florkiewicz Sandra i Wenderska Dominika

Stomil Olsztyn: Weronika Wieżynis - Paula Krech (78' Ewa Fidut), Joanna Sieradzka, Małgorzata Piotrak, Adrianna Kozerska (78' Daria Kutrasiewicz), Roksana Bubrowska (65' Ola Chodań), Weronika Kostewicz, Ewelina Balcewicz, Beata Homza, Iwona Abramczyk, Mariola Obidowska (65' Weronika Dziadura).


Fotorelacja okiem gospodarzy...

Galeria - Dwa do Zera


 

Pary drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski na szczeblu międzywojewódzkim:

1/16  Pucharu Polski

KKP Stomil Olsztyn – KS Unifreeze Górzno, 23.10, 13:00   1:4

TKKF Checz Gdynia – MKS Olimpia Szczecin, 23.10, 14:00   2:4

KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp., 23.10, 15:00   2:0

Wisła Nowy Korczyn – AZS UJ Kraków, 23.10, 15:30   0:3 v.o

MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin, 26.10, 11:00

MOSiR Mońki – LUKS Sportowa Czwórka Radom, 27.10, 12:00

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – 1 FC AZS Katowice, 27.10, 13:00

LKS Rolnik B. Głogówek – Zagłębie Lubin S.A., 27.10, 13:30

 

Zwycięzcy wyżej wymienionych spotkań awansują do 1/8 finału Pucharu Polski i zagrają z rozstawionymi zespołami szczebla centralnego:

1/8  Pucharu Polski

MOSiR Mońki/LUKS Sportowa Czwórka Radom – AZS PSW Biała Podlaska

KKPK Medyk II Konin /TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KS GOSiRKi Piaseczno

KKP Stomil Olsztyn/KS Unifreeze GórznoKKP Bydgoszcz

TKKF Checz Gdynia /MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin

MUKS Sokół Kolbuszowa /UKS Widok SP 51 Lublin – GKS Górnik Łęczna

Wisła Nowy Korczyn /AZS UJ Kraków – TS Mitech Żywiec

LKS Rolnik B. Głogówek /Zagłębie Lubin S.A. – RTP Unia Racibórz

MUKS Dargfil Tomaszów Maz./ 1 FC AZS Katowice – KS AZS Wrocław

 

1/4 Finału

MOSiR Mońki/Sportowa Czwórka Radom - Medyk II Konin/GOSiRKi Piaseczno
Unifreeze Górzno/KKP Bydgoszcz - Olimpia Szczecin/Medyk Konin
Sokół Kolbuszowa/Widok Lublin/GKS Górnik Łęczna - AZS UJ Kraków/Mitech Żywiec
Rolnik B. Głogówek/Zagłębie Lubin./Unia Racibórz - Dargfil Tomaszów Maz./1 FC AZS Katowice/AZS Wrocław

1/2 Finału

MOSiR Mońki/Sportowa Czwórka Radom/Medyk II Konin/GOSiRKi Piaseczno - Unifreeze Górzno/KKP Bydgoszcz/Olimpia Szczecin/Medyk Konin

Sokół Kolbuszowa/Widok Lublin/GKS Górnik Łęczna/AZS UJ Kraków/Mitech Żywiec - Rolnik B. Głogówek/Zagłębie Lubin./Unia Racibórz/Dargfil Tomaszów Maz./1 FC AZS Katowice/AZS Wrocław

FINAŁ


( źródło: PZPN, piłkakobieca.pl )

 

.

 

 

Pary drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski na szczeblu międzywojewódzkim:

 

KKP Stomil Olsztyn – KS Unifreeze Górzno, 23.10, 13:00

TKKF Checz Gdynia – MKS Olimpia Szczecin, 23.10, 14:00

KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp., 23.10, 15:00

Wisła Nowy Korczyn – AZS UJ Kraków, 23.10, 15:30

MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin, 26.10, 11:00

MOSiR Mońki – LUKS Sportowa Czwórka Radom, 27.10, 12:00

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – 1 FC AZS Katowice, 27.10, 13:00

LKS Rolnik B. Głogówek – Zagłębie Lubin S.A., 27.10, 13:30

- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/puchar-polski-kobiet:-pary-rozgrywek_1258#middlecontent

Pary drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski na szczeblu międzywojewódzkim:

 

KKP Stomil Olsztyn – KS Unifreeze Górzno, 23.10, 13:00

TKKF Checz Gdynia – MKS Olimpia Szczecin, 23.10, 14:00

KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp., 23.10, 15:00

Wisła Nowy Korczyn – AZS UJ Kraków, 23.10, 15:30

MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin, 26.10, 11:00

MOSiR Mońki – LUKS Sportowa Czwórka Radom, 27.10, 12:00

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – 1 FC AZS Katowice, 27.10, 13:00

LKS Rolnik B. Głogówek – Zagłębie Lubin S.A., 27.10, 13:30

 

Zwycięzcy wyżej wymienionych spotkań awansują do 1/8 finału Pucharu Polski i zagrają z rozstawionymi zespołami szczebla centralnego:

 

MOSiR Mońki/LUKS Sportowa Czwórka Radom – AZS PSW Biała Podlaska*

KKPK Medyk II Konin /TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KS GOSiRKi Piaseczno

KKP Stomil Olsztyn/KS Unifreeze Górzno – KKP Bydgoszcz

TKKF Checz Gdynia /MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin

MUKS Sokół Kolbuszowa /UKS Widok SP 51 Lublin – GKS Górnik Łęczna

Wisła Nowy Korczyn /AZS UJ Kraków – TS Mitech Żywiec

LKS Rolnik B. Głogówek /Zagłębie Lubin S.A. – RTP Unia Racibórz

MUKS Dargfil Tomaszów Maz./ 1 FC AZS Katowice – KS AZS Wrocław

 

* AZS PSW Biała Podlaska wycofał się z rozgrywek

 

(źródło: PZPN)

- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/puchar-polski-kobiet:-pary-rozgrywek_1258#middlecontent

Pary drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski na szczeblu międzywojewódzkim:

 

KKP Stomil Olsztyn – KS Unifreeze Górzno, 23.10, 13:00

TKKF Checz Gdynia – MKS Olimpia Szczecin, 23.10, 14:00

KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp., 23.10, 15:00

Wisła Nowy Korczyn – AZS UJ Kraków, 23.10, 15:30

MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin, 26.10, 11:00

MOSiR Mońki – LUKS Sportowa Czwórka Radom, 27.10, 12:00

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – 1 FC AZS Katowice, 27.10, 13:00

LKS Rolnik B. Głogówek – Zagłębie Lubin S.A., 27.10, 13:30

 

Zwycięzcy wyżej wymienionych spotkań awansują do 1/8 finału Pucharu Polski i zagrają z rozstawionymi zespołami szczebla centralnego:

 

MOSiR Mońki/LUKS Sportowa Czwórka Radom – AZS PSW Biała Podlaska*

KKPK Medyk II Konin /TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KS GOSiRKi Piaseczno

KKP Stomil Olsztyn/KS Unifreeze Górzno – KKP Bydgoszcz

TKKF Checz Gdynia /MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin

MUKS Sokół Kolbuszowa /UKS Widok SP 51 Lublin – GKS Górnik Łęczna

Wisła Nowy Korczyn /AZS UJ Kraków – TS Mitech Żywiec

LKS Rolnik B. Głogówek /Zagłębie Lubin S.A. – RTP Unia Racibórz

MUKS Dargfil Tomaszów Maz./ 1 FC AZS Katowice – KS AZS Wrocław

 

* AZS PSW Biała Podlaska wycofał się z rozgrywek

 

(źródło: PZPN)

- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/puchar-polski-kobiet:-pary-rozgrywek_1258#middlecontent

Pary drugiej rundy eliminacji Pucharu Polski na szczeblu międzywojewódzkim:

 

KKP Stomil Olsztyn – KS Unifreeze Górzno, 23.10, 13:00

TKKF Checz Gdynia – MKS Olimpia Szczecin, 23.10, 14:00

KKPK Medyk II Konin – TKKF Stilon Gorzów Wlkp., 23.10, 15:00

Wisła Nowy Korczyn – AZS UJ Kraków, 23.10, 15:30

MUKS Sokół Kolbuszowa – UKS Widok SP 51 Lublin, 26.10, 11:00

MOSiR Mońki – LUKS Sportowa Czwórka Radom, 27.10, 12:00

MUKS Dargfil Tomaszów Maz. – 1 FC AZS Katowice, 27.10, 13:00

LKS Rolnik B. Głogówek – Zagłębie Lubin S.A., 27.10, 13:30

 

Zwycięzcy wyżej wymienionych spotkań awansują do 1/8 finału Pucharu Polski i zagrają z rozstawionymi zespołami szczebla centralnego:

 

MOSiR Mońki/LUKS Sportowa Czwórka Radom – AZS PSW Biała Podlaska*

KKPK Medyk II Konin /TKKF Stilon Gorzów Wlkp. – KS GOSiRKi Piaseczno

KKP Stomil Olsztyn/KS Unifreeze Górzno – KKP Bydgoszcz

TKKF Checz Gdynia /MKS Olimpia Szczecin – KKPK Medyk Konin

MUKS Sokół Kolbuszowa /UKS Widok SP 51 Lublin – GKS Górnik Łęczna

Wisła Nowy Korczyn /AZS UJ Kraków – TS Mitech Żywiec

LKS Rolnik B. Głogówek /Zagłębie Lubin S.A. – RTP Unia Racibórz

MUKS Dargfil Tomaszów Maz./ 1 FC AZS Katowice – KS AZS Wrocław

 

* AZS PSW Biała Podlaska wycofał się z rozgrywek

 

(źródło: PZPN)

- See more at: http://futbolkobiet.pl/news/show/puchar-polski-kobiet:-pary-rozgrywek_1258#middlecontent

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [765]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podl. - Mitech Żywiec
Medyk Konin - AZS Wrocław
Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin