Tym razem lepsza o jedną bramkę okazała się Cuiavia Inowrocław
a gola straciliśmy przy biernej postawie w obronie.

UNIFREEZE Miesiączkowo - CUIAVIA Inowrocław 0:1 (0:0)

Żółte kartki:   T. Argalski /U/, A. Majić /C/
Obsada :   Marcin Sadowski /Grzegorz Sosnowski, Łukasz Bania/
Obserwacja :   Zenon Paczesny /Szubin/

Unifreeze: Rysiewski - Szczucki, Brzóska, Argalski T., Janczak - Jarzembowski, Sosnowski (46` Kalinowski), Argalski A., Kopka (83` Cieszyński) - Bojanowski, Bała
Cuiavia : Kowalski - M. Gajkowski, Dąbrowski, Woda, Stępień - Bakiera (65' Majić), K. Gajkowski, Klimek, Cielasiński - Krajniak (80' Basiński), Roszak (85' Zawada).

RELACJA minutowa :

1` - Groźny, lecz niecelny strzał Cuiavii z dystansu

3` - Tomasz Argalski zatrzymuje faulem groźną akcję gości. Żółta kartka

9` - Składna akcja Unifreeze, ale bez strzału

10` - Uderzenie Karola Bojanowskiego zablokowane

17` - Andrzej Argalski oddał zbyt słaby strzał i obrońca przyjezdnych wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki

19` - Dwa strzały Cuiavii z trudem broni Adam Rysiewski

21` - Zagrożenie pod bramką stworzył też Krystian Janczak, ale posłał piłkę wprost w ręce bramkarza

26` - Bardzo dobrze dysponowany tego dnia Rysiewski wyłapuje strzał z dystansu

28` - Błażej Kopka miał dobrą okazję do oddania strzału. Wolał jednak poszukać kolegów w polu karnym, co okazało się błędną decyzją

33` - Lekkie uderzenie Artura Jarzembowskiego i golkiper bez problemów łapie piłkę

42` - Inowrocławianie znaleźli się w dobrej sytuacji, ale strzał głową był niecelny

52` - Rysiewski ratuje zespół przed utratą bramki

61` - Nasz bramkarz po raz kolejny zmuszony do potwierdzenia swojej wysokiej formy

63` - Kontra Unifreeze kończy się na stoperach gości

64` - Zbyt słaby i nieczysty strzał Kopki

67` - Cuiavia nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji podbramkowej

73`-77` - Trzy znakomite parady Adama Rysiewskiego

78` - Zakotłowało się w naszym polu karnym. Obrońcy całkowicie zapomnieli o kryciu, a doświadczony zawodnik Cuiavii bez problemów strzałem z sześciu metrów umieścił piłkę w siatce. 0:1

87` - Unifreeze miało okazję do wyrównania. Andrzej Argalski wrzucił futbolówkę na pole bramkowe, tam dopadł do niej Artur Jarzembowski, strzelił głową, piłka trafiła w poprzeczkę, a obrońcy Cuiavii wybili ją daleko w pole

Ocena trenera :
   Moi zawodnicy zostawili dziś dużo zdrowia na boisku, a i tak nic to nie dało. Kolejny mecz, w którym tracimy jedną bramkę więcej i przegrywamy. Cuiavia patrząc z przebiegu całego spotkania była od nas dojrzalsza piłkarsko, ale radziliśmy sobie z nimi. Jeden błąd w kryciu spowodował to, że  nasi rywale zdobyli prowadzenie, a my z boiska schodzimy pokonani.

• Komentarzy [0]
  • czytano: [2719]

autor: ~kibic unifre 2009-09-20 11:07:56

avatar pilkarze po to wychodzą na boisko aby zostawiac tam swoje zdrowie i serce czesc naszych zawodnikow o tym zapomina a czesc po prostu jest za slaba na 4 lige , inna sprawa to ich przygotowanie do sezonu siadamy w 2 polowie i wtedy tracimy bramki

autor: ~anonim 2009-09-20 11:34:08

avatar nie wygląda to dobrze..właściwie to coraz gorzej. rację ma przedmówca, że część zawodników pomimo swojej szalonej ambicji jest za słaba na ten poziom rozgrywek

autor: kibicunifrez 2009-09-20 12:35:13

Profil kibicunifrez w Futbolowo Byłe na tym meczu i kolejny raz widziałem że nasz trener ma poważny problem bo gdzie by nie postawił Seby tam gdzie indziej go brakuję...na stoperze super ale środek szwankuję a jak Sebek gra na środku wtedy brakowało go w defensywie...mam nadzieję że na mecz z Lubaniem trener zaryzykuję bo trzeba w końcu podnieść punkty a z kim jak nie z nimi i z Sebą w środku bo po za Bojanem to inni w środku po prostu żal!!!

autor: ~Piknik 2009-09-20 12:42:29

avatar To fakt gdybyśmy mieli jeszcze kilku takich Sebów to i pewnie pozycja w lidze byłaby wyższa, ale strasznie niedoceniany  i nie wykorzystywany jest też PIWEK.Chłopak radzi sobie w tej lidze, jest ambitny ale jakoś tak mało piłek dostaje, radził sobie w obronie nie raz, a i na pomocy też nie odbiega - gdyby tylko wczoraj biegał bliżej linii.

autor: ~piknik 2 2009-09-20 14:12:02

avatar zartujesz za te 3 rece powinien kartki dostac, na stoperze sie nie sprawdzil a na pomocy tylko szybko biega, to za malo na 4 lige a jesli chodzi o bojana to cien zawodnika z boisk A klasowych kiedy strzelal duzo bramek ani szybkosci ani skutecznosci

autor: ~e tam 2009-09-20 14:42:31

avatar mamy tylko 3 no czasami 4 zawodnikow na IV lige reszta nie daje rady no i trener bez doswiadczenia na tym poziomie rozgrywek

autor: ~kibic 2009-09-20 18:29:59

avatar

taką grą jaką prezentuje teraz Unifreeze ciezko by bylo wygrać mecz w V lidze

autor: ~anonim 2009-09-20 18:38:44

avatar

faktycznie koncowke poprzedniego sezonu mielismy bardzo slaba - przegrane z flisakiem polonia drweca chelmininka i remisy z cyklonem i tucholanka to byla przestroga ze wyzej nie damy rady

autor: ~waldi 2009-09-20 19:07:23

avatar Bylem pierwszy raz na meczu uni i powiem ze niestety poziomem odbiegaja od IV ligi. Nie mozna cały mecz wybijac piłki z obrony lub bramkarza do napastników tym bardziej ze obroncy cuiavi to chłopy 2 metrowe. Nie widziałem ani jednej akcji skonstruowanej przez pomocnikow z miesiaczkowa. Szczegolny brak środka, ktory nie istniał. Zycze uni jak najlepiej, ale w walce o utrzymanie nie wystarczy ten sklad co jest. Mimo wszystko trzymam kciuki.

autor: ~obserwator 2009-09-20 22:50:53

avatar potrzebny jest Wam trener a nie selekcjoner, nauczyc chlopakow gry dolem, sklepania akcji w trójkacie, przegrania na druga strone przez srodek pola a nie walenie na oslep moze bałer zdaży, poklepania na tyłach i akcji skrzydłami z celnym dograniem do bojana lub bałera, z tych chlopakow mozna jeszcze troche wycisnac. no i te oceny trenera wiecej konkretow, kto sie wyrożnil, kto nawalił i dlaczego. wiecej odwagi w ocenie meczy

autor: ~nieobecny 2009-09-21 08:39:33

avatar No właśnie kto zrobił błąd w kryciu? Dostaliśmy bramke podobno po rogu czyli tak jak w Brodnicy i ponownie w końcówce meczu - wyciągać wnioski pany i uczyć się na błędach. Rysiewski kilka razy bronił zespół przed stratą bramki i jeśli nie możemy nic strzelić to trzeba chociaż dowozić remis do końca. Weźcie sie w garsc najwazniejszy mecz przed wami. Trzymam kciuki Za 3 punkty w Lubaniu

autor: kibicunifrez 2009-09-21 08:55:40

Profil kibicunifrez w Futbolowo Te obserwator nie krytykuj wszystkiego i wszystkich bo to nie o to chodzi po pierwsze grać dołem nasi potrafią bo pokazali to już w nie jednym meczu co prawda u nas jest to rzadkością no ale takie bojo i nikt u nas nie będzie grał pięknie bo się nie da...poza tym piszecie że zawodnicy nie mają doświadczenia (nie zasługują by grać tu gdzie grają) a ja się pytam kto chciał grać w tej IV lidze niech mnie ktoś poprawi jak nie byli to właśnie ci sami zawodnicy którzy teraz grają...i oczywiście nie rzadko zawodzą ale dajmy im szanse a nie krytykujmy bo to najłatwiej...prawda jest taka że rolą kibica jest kibicowanie zawodników granie ale ani my nie kibicujemy ani oni nie grają....aha jeszcze jedno piszecie o tym doświadczeniu a ja się pytam gdzie mają gdzie mieli te doświadczenie zdobyć i kiedy??? to samo dotyczy naszego trenera (z tego co wiem u nas zaczął pracę), więc gdzie u niego ma być doświadczenie radził sobie dotychczas i teraz sobie poradzi tylko musi mieć czas i materiał a z tym jest problem! Ale nie załamujcie się panowie tylko pracujcie na treningach teraz bardzo ważny mecz...kibicunifrez

autor: ~no właśnie 2009-09-21 09:08:15

avatar kibicunifreeze ma częściowo racje, ale jak nie idzie , to trzeba szukac nowych rozwiazan a nie co mecz ciagle to samo. to ze tracimy bramki seriami lub w koncówkach meczu to nie z braku doswiadczenia tylko zdrowia i koncentracji

autor: ~ktoś 2009-09-21 09:48:35

avatar panowie a może nie brak kondycji tylko psychologia w glowach chlopaków w chodzi tu w gre, nastawienie i konsekwecja do końca a  druga sprawa że nie ma rezerwowych.

autor: ~rerwowy 2009-09-21 10:05:32

avatar rezerwowi są tylko trzeba umiejętnie z nich korzystać

autor: kibicunifrez 2009-09-21 10:09:22

Profil kibicunifrez w Futbolowo no to że nie ma ławki rezerwowej to fakt i to problem bardzo poważny zresztą widać to jak podstawowa 11 traci siłę i trener ma dokonać zmiany to widać od razu jak jakość i siła naszej drużyny maleję...ale to wina nie zawodników i nie trenera że gramy tym co mamy to wina zarządu że nie postarała się o to byśmy mięli nie 15 a 25 zawodników równych i solidnych!!! a teraz tylko drużyna i coach na tym cierpi...niestety

autor: ~ks 2009-09-21 10:21:33

avatar sklad dobieral trener i to jest jego wina,zrezygnowal z paru chlopakow,bo myślał ze za darmo pościąga niewiadomo kogo.taka jest prawda

autor: ~hmmm 2009-09-21 10:34:32

avatar co to da ze teraz siedzicie i biadolicie nad losem zespołu i trenera? kazdy wiedział na co nas stac i ze bedziemy grac swoimi i tylko uzupelnimy skład. sprawdzcie ile zawodników liczy kadra. gramy tym co mamy i na co nas stac. jesli nie damy rady w 4 lidze to bedziemy grali w 5. trzeba tylko odpowiednio przygotowac tych  ktorych sie ma i umiejetnie ich wprowadzac do zespolu. dotąd brakuje nie tylko umiejętnosci ale i troche piłkarskiego szczescia. trzeba robic swoje i liczyc ze inni tez zaczną sie potykac

autor: ~hehehehehe 2009-09-21 11:29:34

avatar nie wina zawodników i nie trenera ze przegrywamy mecz za meczem ? dobre ! trener wiedzial że nie bedzie tu armii zaciężnej i że z tego co wiem zarząd wolał grać w 5 lidze . podjął się razem z zawodnikami zadania i teraz za to powinien odpowiadać . poza tym tylko seba prezentuje równą formę czwartoligową a jak nie ma klonka to bałerowi nie ma kto dorzucić celnej piłki i bałer nie strzela tyle ile powinien tak doświadczony zawodnik. dostaje krycie momentami 2 lub 3 zawodników powinien to wykorzystać drugi napastnik lub ktos z pomocy i walić na brame jak robią to inni

autor: ~kibic 2009-09-21 12:32:43

avatar racja ale nie ma co szukac winnych tylko brac sie do odrabiania strat

autor: ~anonim 2009-09-21 12:34:45

avatar zostało jeszcze aż 23 kolejki ligowe ;)

autor: kibicunifrez 2009-09-21 16:04:04

Profil kibicunifrez w Futbolowo

Hej ja nikogo nie bronie ani nikogo nie usprawiedliwiam żeby była jasność...chodziło mi jedynie o to że za porażki odpowiedzialnych jest kilka osób w tym klubie( i ci co grają i co trenuję i ci co podejmują decyzje), a nie tylko dwie czy trzy osoby...o to mi chodziło. a poza tym zgadzam się z przedmówcą trzeba za......lać a nie stać i mamy jeszcze na to dużo czasu...do przodu Unifreeze

autor: ~waldi 2009-09-21 16:04:13

avatar Rozumie was, że kazdy wiedział jaki będzie skład i tak dalej. Tylko czy ktoś pomyslał ,jak na psychikę młodych zawodników będą miały same porażki? Wątpie że jak tak dalej bedzie po ewentualnym spadku bądą w stanie grać na dobrym V ligowym poziomie. To może być ich początek końca. Oby nie

autor: jocker77 2009-09-21 16:36:45

Profil jocker77 w Futbolowo niezbyt kolorowo wygląda to jak miało wyglądać w planach przedsezonowych ,ale trzeba dociągnąć tą runde do końca i liczyć na jak najmniej straconych punktów bo wbrew pozorom bramek dużo nie tracą ale za to tracą siły i przez to bramki w końcówkach i jak przerwe przepracują na dużych obrotach to jest szansa odbić się od dna

autor: ~kibic unifre 2009-09-21 17:23:42

avatar zawsze jest szansa na odbicie sie od dna, pierwsza juz w sobote, ale ci co sie nie przykładaja powinni grzac ławe a nie pozorowac gre wychodzac w pierwszym składzie

autor: ~anonim 2009-09-21 17:39:19

avatar o czym wy dyskutujecie? przeciez każdy wie że za wyniki drużyny wszedzie odpowiada trener a nie zawodnicy czy zarząd. to on ich selekcjonuje, przygotowuje do sezonu, szkoli, wystawia skład, robi zmiany

autor: ~kibic 2009-09-21 18:24:51

avatar nie zwalajcie teraz wszystkiego na trenera... 4 liga to już nie przelewki, a my po prostu nie mamy na nią zawodników. Za ściągniecie dobrych trzeba by było słono zapłacić... a naszego klubu na to nie stać, gramy większości swoimi chłopakami i kilkoma ściągniętymi, ale od tego składu nie ma co za wiele wymagać.. Moim zdaniem gra naszego zespołu jest całkiem dobra brakuje nam po prostu doświadczenia i zimnej krwi. Meczy przecież nie przegrywamy w cale wysoko bo zaledwie 1 bramką... poczekajmy jeszcze trochę jak się ograją nasi zawodnicy to zaczną zdobywać punkty... jeszcze troche cierpliwości. Proszę jeszcze aby kibice po przegranym meczu nie szukali winnych, chyba każdy wie jak jest i na co nas na razie stać... Drużyna przegrywa i drużyna wygrywa;) obyśmy My kibice już niedługo mogli oglądać jak nasz zespół zdobywa punkty i schodzi z boiska jako zwycięzca... pzdr.

autor: ~anonim 2009-09-21 18:49:54

avatar wszystko pieknie ale ktos tu zauwazyl, ze dopingu dla chlopakow nie ma . moze to jest przyczyna? kibice pokazcie ze jestescie z druzyna na dobre i zle . w 5 lidze wygrywalismy i tez kibicow nie bylo slychac .   moze pora to zmienic?

autor: ~? 2009-09-21 18:54:25

avatar jak moze byc doping dla miesiaczkowa , jak 3/4 kibiców na meczu jest z brodnicy. Nikt nie bedzie sie wydzierał!!!!!!!!!

autor: ~anonim 2009-09-21 19:14:12

avatar

to po co tu przyjezdzają? cieszyc sie z naszych porazek? GRATULUJE

autor: ~kibol 2009-09-21 19:21:08

avatar toz nikt nie rząda aby brodniczaki sie wydzierały hehe tubylcy z gminy Górzno  i okolic pokażcie ze nie ciesza was nasze porazki dopingujcie swoj zespol w tym najtrudniejszym okresie gdzie są juniorzy i młodzicy?

autor: ~Piknik 2009-09-21 19:40:03

avatar Co do kibicowania to już sam fakt że na trybunach mimo postawy drużyny no i braku szczęścia jest wciąż dużo osób świadczy o tym że kibice wierzą i są z chłopakami na dobre i na złe.Na jakieś większy show na trybunach nie ma co liczyć a i co mieli kibice śpiewać?"bez ambicji, bez dopingu"tak jak kibice sparty, albo może jeszcze nie daj boże objeżdżać bałera - to nie nasz styl

autor: ~piknik 2 2009-09-21 19:44:51

avatar nieeeeeeeeee to lepiej juz tylko licznie ogladac te mecze, moze w koncu szczescie sie usmiechnie do nich

autor: ~kibic 2009-09-21 20:40:16

avatar lepiej nic nie spiewajmy bo kibice sparty tak spiewali bo mysleli ze sparta ogra nas z 5-0

autor: ~ksunifreeze 2009-09-22 13:40:29

avatar Proponuje zachować spokój... JESTEŚMY BENIAMINKIEM i z 7 spotkań tylko 2 przegraliśmy wyraźnie /5-2 z Chemikiem i 2-0 z Dębem/. Zanotowaliśmy 1 remis na wyjeździe /1-1 z Gwiazdą/  no i 4 mecze przegraliśmy 1 bramką. Przypominam, że nie graliśmy jeszcze z dołem tabeli /LTP, Flisak, Unia G, Grom i Start/. Poczekajmy do zakończenia rundy jesiennej a potem podsumujemy nasze dokonania... ok?