:   Rysiewski - Sosnowski, Brzóska, T. Argalski (23` Szczucki), Janczak - A. Argalski, Kopka, Bojanowski (62` Cieszyński), Chojnowski, Klonowski - Bała (80` Jarzembowski)

Grubich - Szuagrzyk, Wałęza H, Konieczny, Garczewski, Sobol, Danielewski, Pochowski, Piotrowski, Rybarczyk, Tomczyński
rezerwa:   Lepoyński, Wałęza J, Dyba, Sawiński, Kowalczuk

Żółta kartka :   Garczewski, Pochowski, Wałęza /C/

Obsada:   gł:  T. Palacz /Inowrocław/ -  asystenci : W.Andrzejewski, J.Jędrzejczak
Obserwacja : Jacek Zedler /Toruń/

RELACJA minutowa :

1` Z rogu wrzuca Rafał Klonowski, piłka odbija się od nogi obrońcy Czarnych i wpada do siatki. 1:0

2` Klonowski uderzał z dystansu, dobra interwencja bramkarza

3` Natychmiastowa odpowiedź Nakła. W zamieszaniu podbramkowym goście zdobywają kontrowersyjnego gola, strzelonego przy pomocy ręki. 1:1

6` Adam Sosnowski oddaje mocny strzał z ponad 20. metrów. Błąd popełnia golkiper gości i wpuszcza piłkę. 2:1

8` Grający jak natchniony Klonowski ponowie uderzał z daleka, ale znów górą był bramkarz

11` Wrzutka Klonowskiego ze skrzydła wprost na głowę Grzegorza Bały, który podwyższa wynik meczu. 3:1

14` Indywidualna akcja Karola Bojanowskiego, przyblokowany strzał i w konsekwencji rzut rożny

18` Rafał Klonowski po raz kolejny z dystansu, ale bardzo niecelnie

21` Czarni kopiują sytuację z poprzedniej akcji miesiączkowian

23` Kontuzja dobrze interweniującego w obronie Tomasza Argalskiego i pierwsza pewna interwencja Rysiewskiego.

25` Goście oddają groźny strzał, broni Adam Rysiewski, ale i tak był spalony

26` Bardzo dobrze w pole karne dogrywał Bała, ale do piłki nie zdołał dojść Artur Szczucki

29` Powtórzona akcja sprzed chwili i tym razem Szczucki celnie wykańcza podanie od Grzegorza Bały. 4:1

37` Potężny strzał nakielan mija poprzeczkę miejscowych

40` Niecelnie Sebastian Brzóska zza pola karnego

44` Bardzo dobrze Adam Rysiewski, który pewnie łapie niewygodny strzał po ziemii

47` Zablokowany strzał Klonowskiego

50` Piłka po uderzeniu Karola Bojanowskiego ląduje w rękach bramkarza

52` Wrzutka z rzutu rożnego, Brzóska uderza głową, a piłka przelatuje minimalnie obok słupka

53` Zbyt nerwowo zachował się Rafał Klonowski, który zamiast dogrywać oddał strzał z bardzo dalekiej odległości

55` Niecelnie Grzegorz Bała po samodzielnej akcji

56` Długie podanie od Brzóski do Klonowskiego, który oddaje niecelny strzał głową

62` Niecelny strzał Szczuckiego po ziemii

64` Nieodpowiedzialne zachowanie Krystiana Janczaka, brutalny faul i w konsekwencji czerwona kartka

65` Intuicyjna parada Rysiewskiego po główce nakielan

66` Grzegorz Bała nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem, posyłając piłkę obok słupka

74` Błażej Kopka strzela bardzo niecelnie z dalekiej odległości

76` Bała dostaje świetne podanie od Klonowskiego i urywa się obrońcom , strzałem po ziemi podwyższa wynik meczu. 5:1

87` Kopka nie strzela w wybornej sytuacji

90+4` Czarni zdobywają drugą bramkę . 5:2

Ocena trenera :   Bardzo mnie cieszy wygrana po długim czasie wyczekiwań, lecz nie ona jest tu najważniejsza a gra jaką zaprezentowaliśmy w meczu z Nakłem. Dla mnie, jako trenera nie ma większej satysfakcji, jak drużyna gra dobrze, a do tego skutecznie.
Dziś byliśmy zmotywowani i zdeterminowani, po fali krytyki, jaka na nas spadła chcieliśmy bardzo pokazać wszystkim, że nie jesteśmy chłopcami do bicia i możemy wygrać z każdym. Cieszę się również z tego, że w końcu mogłem skorzystać z Rafała Klonowskiego i Andrzeja Argalskiego, bo było widać, jak nam dziś pomogli. Chciałem też pogratulować pozostałym moim graczom za ambicję, walkę i zaangażowanie, oby to nie był jednorazowy występ tego życzę zarówno sobie, im jaki i wszystkim związanym z klubem!