Unifreeze pokonało golubską Drwęcę aż 8:0

Taki wynik to i tak niski wymiar kary, ponieważ tylko

Drwęca Golub-Dobrzyń - Unifreeze Miesiączkowo 0:8 (0:5)

: Bojanowski, Gmiński, samobójcza, Bała x3, T. Argalski, Janczak

Skład:  Andrzej Szreiber - Artur Sczucki, Sebastian Brzóska, Adam Sosnowski, Krystian Janczak - Bartłomiej Gontarski, Karol Bojanowski, Dawid Gmiński, Tihon Szevcow, Rafał Klonowski - Grzegorz Bała
na zmiany weszli:  Piotr Gierszewski - Tomasz Argalski, Tomasz Cieszyński, Mateusz Kalinowski, Arkadiusz Chojnowski

RELACJA

2` Pierwsza akcja w meczu. Bartłomiej Gontarski zwodem mija zawodnika Drwęcy, podaje do Karola Bojanowskiego, który stojac w polu karnym pokonuje bramkarza strzałem po ziemii. 1:0
4` Zablokowany strzał Gontarskiego. Piłka trafia pod nogi Dawida Gmińskiego, a ten z ok. 25 metrów trafia w samo okienki bramki rywali. 2:0
10` Dośrodkowywał Bojanowski, ale nieczyto uderzał Grzegorz Bała.
14` Bała nie trafia do bramki z kilku metrów.
16` Bardzo niecelny strzał z dystansu zawodnika Drwęcy.
28` Po raz pierwszy w tym spotkaniu zatrudniony zostaje Andrzej Szreiber i spisuje się bez zarzutu.
30` Dośrodkowanie Krystiana Janczaka na bramkę zamienia... zawodnik Drwęcy. 3:0
34` Ze skrzydła dorzuca Rafał Klonowski, piłkę głową zgrywa Tihon Szevcow, a Bała zdobywa bramkę strzałem z najbliższej odległości. 4:0
36` Rajd Gmińskiego zakończony świetnym podaniem do Bały, który ze spokojem podwyższa rezultat spotkania. 5:0

47` Groźny strzał Drwęcy zablokowany, dobitka minimalnie niecelna.
52` Bardzo silny strzał z dystansu Adama Sosnowskiego obroniony, podobnie jak dobitka Bały.
55` Prostopadłe podanie Sosnowskiego do Tomasza Argalskiego, który bez problemów wykorzystuje sytuację sam na sam. 6:0
57` Dobre dośrodkowanie w pole karne Artura Szczuckiego, ale nikt nie dochodzi do piłki.
61` Indywidualna akcja Mateusza Kalinowskiego zakończona strzałem. Bramkarz z wielkim trudem paruje piłkę na róg.
70` Wyłapany bardzo mocny strzał Sebastiana Brzóski.
71` Golub oddaje uderzenie z pozycji spalonej. W bramce bardzo dobrze interweniuje Piotr Gierszewski.
73` Bała uprzedza wychodzącego z bramki golkipera Drwęcy i strzałem po ziemii do pustej bramki kompletuje hattricka. 7:0
78` Idealne dogranie Arkadiusza Chojnowskiego do będącego w polu karnym Krystiana Janczaka i 8:0.

Ocena trenera:   W sparingu mogłem skorzystać z prawie całej mojej kadry i od razu przyniosło to wymierny skutek. I nie mam tu na myśli wyniku, bo on ma drugorzędne znacznie, ale przede wszystkim grę. Cieszy mnie fakt rozgrywanych akcji na 1-2 kontakty, kombinacyjnej, szybkiej gry i stwarzania sobie sytuacji. Dużo było gry dołem co na sztucznej murawie dało efekt płynności w naszej grze. Jestem również zadowolony z naszych nowych zawodników, szybko się wkomponowali w nasz zespół i swoją pracą na pewno pomogą nam w naszych celach na rundę rewanżową. Wiem, że nie należy wpadać w hura optymizm, będziemy się starać kopiować dobre rzeczy, a pracować jeszcze nad niedociągnięciami. Przed nami kolejny tydzień ciężkiej pracy i kolejny sprawdzian na sztucznej murawie.