Zwycięstwo po dobrym meczu całego zespołu.

UNIFREEZE Górzno - Stilon II Gorzów  8:0  (6:0)

bramki:  Bała Agata x5, Siwicka Anna, Hossa Weronika, Ossowska Marta

UNIFREEZE: Joniec Arleta (Ryńska Monika) - Elendt Ewelina, Krobska Alicja, Bagińska Agata, Brzozowska Julia (Wenderska Dominika) - Siwicka Anna (Florkiewicz Sandra), Ossowska Marta, Deruś Daria (Bonewicz Jaonna), Hossa Weronika (Florkiewicz Paulina) - Bała Agata, Kopińska Dominika (Pipowska Sylwia)

STILON:  Parszczyńska Paula (Kłosińska Marta) - Warzocha Maja, Bandosz Daniela, Kaczmarek Paulina, Kożuchowska Aleksandra, Sanocka Paulina, Wieczorek Karolina, Bober Daria (Buczkowska Natalia), Kliszcz Irena, Gołąb Elżbieta, Bandosz Dominika (Ambrożkiewicz Anna)

Relacja:   Wczoraj rozegrałyśmy rewanżowy mecz z drużyną Stilon Gorzów. Nasze dziewczyny były gospodyniami tego spotkania, dlatego też nie zabrakło  wiernych kibiców. Piękna pogoda i dobrze przygotowana murawa zachęcały nasze zawodniczki do walki.  Tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu nasz zespół nie zdobył punktów w Środzie Wlkp. Tym razem nieobecny był trener Grzegorz Bała, który rozgrywał swój wyjazdowy mecz ligowy.

Spotkanie ze Stilonem od początku do końca ułożyło się po naszej myśli pod czujnym okiem trenera Bogdana Ostrowskiego. Od pierwszych minut było widać dużą przewagę naszej drużyny. W pierwszej połowie dziewczyny perfekcyjnie wykonywały swoją pracę w defensywie, jak i w ofensywie, dzięki czemu po 45 minutach gry schodziły na przerwę z wynikiem 6-0.
Już w 4 minucie bramkarka zespołu gości nie poradziła sobie ze strzałem Agaty Bały  z rzutu wolnego i nasze dziewczyny objęły prowadzenie, które stosunkowo szybko podwyższały. Na swoje konto Aga zapisała w tej połowie jeszcze 3 trafienia a po jednej bramce zdobyły Ania Siwicka strzałem z głowy i Weronika Hossa po wzorcowo wypracowanej akcji zespołowej. Dominika Kopińska natomiast trzykrotnie asystowała koleżankom przy zdobywaniu bramek.

Na początku drugiej części spotkania ze względu na młody wiek Dominiki i Weroniki Hossy zostały dokonane dwie zmiany - na placu gry pojawiły się Sylwia Pipowska i Paulina Florkiewicz. Również całą drugą połowę miała okazje zadebiutować młoda bramkarka naszego klubu Monika Ryńska, która zmieniła w bramce Arletę Joniec. Zawodniczki drużyny z Gorzowa dzielnie starały się stawiać opór naszym piłkarkom,  lecz już w 48 minucie spotkania nie dając żadnych szans bramkarce, pięknym strzałem z dystansu popisała się Marta Ossowska, która również asystowała dwa razy w tym spotkaniu. Przez pozostałą część meczu spokojnie rozgrywałyśmy piłkę, tworząc dużo sytuacji bramkowych, ale nie udawało się podwyższyć wyniku.
W 60 minucie meczu boisko opuszcza Ania, strzelczyni 4 bramki, na której miejsce wskakuje Sandra Florkiewicz. Już 5 minut później w naszym zespole zaszły jeszcze dwie zmiany i na placu gry pojawiła się Asia Bonewicz i Dominika Wenderska zmieniając Darię Deruś i Julię Brzozowską. Kibice doczekali się jeszcze jednej bramki w wykonaniu naszych zawodniczek. Na listę strzelców w 85 minucie wpisała się ponownie Aga po asyście Osy. Była to ostatnia bramka w tym spotkaniu.

Po zakończonym meczu dziewczyny uczciły swoją wygraną radosnymi okrzykami. Jednakże to nie były tylko okrzyki radości, ale także nawoływanie trenera Bogdana, który tego dnia obchodził swoje urodziny. Dziewczyny zagrały  świetny mecz oraz dały trenerowi najlepszy prezent w postaci wygranej.