UNIFREEZE Górzno  -  ZAMŁYNIE Radom  1:0  (0:0)

UNIFREEZE:  Rybacka - Elendt, Gaweł, Krobska, Brzozowska - Wszeborowska (55' Florkiewicz P), Deruś (70' Bonewicz), Ossowska, Siwicka (90+2 Florkiewicz S) - Bała, Głąb (44' Kowalska)

ZAMŁYNIE:  Snopczyńska - Kupidura, Dobrowolska ż.k, Marcinkowska, Okrój M, Janas, Tkaczyk, Okrój A, Leśniewska (64' Ścibisz), Rojek (85' Boruch), Wieczorek

Sędzia główna  -  Karolina Pawlak
Asystentki  -  Sylwia Grygiel, Paulina Nikodem  (wszystkie Wielkopolski ZPN)
Obserwacja  -  Zbigniew Czajkowski

Relacja:   Minionej niedzieli nasze dziewczyny ponownie miały szanse zaprezentować swoje umiejętności przed własnymi kibicami. Tym razem na boisku w Miesiączkowie gościliśmy bieniaminka: Zamłynie Radom. Na swoje konto po meczu dopisaliśmy kolejne 3 punkty. Spotkanie nie należało jednak do łatwych a zakończyło się skromnym wynikiem 1-0.
W pierwszej połowie mieliśmy dużo dogodnych sytuacji do prowadzenia. Strzałów z dystansu na pewno nie brakowało, jednak piłka nie potrafiła znaleźć drogi do bramki odbijając się od słupka i poprzeczki.  Mecz był pełen walki i poświęcenia, co potwierdza wymuszona zmiana w 40 minucie, gdy po niefortunnym zderzeniu głowami Julity Głąb z zawodniczką przyjezdnych, w miejsce której weszła również jedna z nowych zawodniczek naszego klubu: Karolina Kowalska.
Po przerwie - w 55 minucie meczu na boisku pojawiła sie Paulina Florkiewicz, w 70 minucie Asia Bonewicz a w doliczonym czasie gry Sandra Florkiewicz, które dawały dużo świeżej siły. W drugiej połowie stopniowo budowaliśmy przewagę, jednak na bramkę musieliśmy czekać aż do 86 minuty spotkania. Pogoda też na pewno nie pomagała zawodniczkom, gdyż cały czas świeciło słońce i była wysoka temperatura. Agata Bała, najlepsza jak do tej pory strzelczyni w naszej drużynie wywalczyła rzut karny, który wykorzystała Julia Brzozowska. Możemy być zadowoleni z postawy całej drużyny, ponieważ komfort 9 punktów w tabeli plasuje nas na 3 pozycji. Dziękujemy wszystkim naszym kibicom i całemu zarządowi za wsparcie.