UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Finał wojewódzki - CCC - kwiecień 2012
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 26, wczoraj: 405
ogółem: 3 534 425

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Aktualności

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-18 w Futsalu

  • autor: ksunifreeze, 2015-01-07 17:41

 

Kolejny weekend z futsalem kobiet, 

tym razem aż w Gliwicach.

 

W środę w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie grup Turnieju finałowego Mistrzostw Polski do lat 18 kobiet. Osiemnastolatki o medale powalczą w dniach 17-18 stycznia 2015 roku w Gliwicach.

Podział na grupy:

Grupa A:   Rekord Bielsko Biała, Unifreeze Górzno, Polonia Prószków
Grupa B:    GTW Gliwice, UKS LO II Chrzanów, Naprzód Sobolów
Grupa C:    ISD AJD „GOL” Częstochowa, Victoria Gaj, Gimnazjum Istebna
Grupa D:    Rolnik B. Głogówek, LKS Szaflary, MOSIR Bielsk Podlaski


Terminarz Mistrzostw Polski do lat 18 kobiet

FAZA GRUPOWA

GRUPA A

Sobota – 17.01.2015 r.
8:00 – Unifreeze Górzno – Polonia Prószków
11:20 – Rekord Bielsko Biała – Polonia Prószków
15:00 – Rekord Bielsko Biała – Unifreeze Górzno

GRUPA B

Sobota – 17.01.2015 r.
8:50 – UKS LO II Chrzanów – Naprzód Sobolów
12:10 – GTW Gliwice – Naprzód Sobolów
15:50 – GTW Gliwice – UKS LO II Chrzanów

GRUPA C

Sobota – 17.01.2015 r.
9:40 – Victoria Gaj – Gimnazjum Istebna
13:00 – ISD AJD „GOL” Częstochowa – Gimnazjum Istebna
16:40 – ISD AJD „GOL” Częstochowa – Victoria Gaj

GRUPA D

Sobota – 17.01.2015 r.
10:30 – LKS Szaflary – MOSIR Bielsk Podlaski
13:50 – Rolnik B. Głogówek – MOSIR Bielsk Podlaski
17:30 – Rolnik B. Głogówek – LKS Szaflary

FAZA PUCHAROWA

O miejsca 9-12

Sobota – 17.01.2015 r.
18:20 – 3A – 3B
19:10 – 3C – 3D

O miejsca 1-8

Niedziela – 18.01.2015 r.
8:00 – 1A – 2B
8:50 – 2A – 1B
9:40 – 1C – 2D
10:30 – 2D – 1C

O miejsca 5-8

11:20 – przeg. 1A – 2B – przeg. 1C – 2D
12:10 – przeg. 2A – 1B – przeg. 2D – 1C

O miejsca 1-4

13:00 – zw. 1A – 2B – zw. 1C – 2D
13:50 – zw. 2A – 1B – zw. 2D – 1C

MECZE O MIEJSCA

Sobota – 17.01.2015 r.

20:00 – Mecz o 11. miejsce
20:50 – Mecz o 9. miejsce

Niedziela – 18.01.2015 r.

14:40 – Mecz o 7. miejsce
15:30 – Mecz o 5. miejsce
16:20 – Mecz o 3. miejsce
17:10 – Mecz o 1. miejsce

 

 

*  źródło:  mlodziezowy-sport.pl 

 

.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [576]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podl. - Mitech Żywiec
Medyk Konin - AZS Wrocław
Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin