UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Praga Warszawa - UNIFREEZE 2:0 (22.08.15)
brak zdjęć

zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Polonia skuteczniejsza

• autor: IvOna, 2015-11-02 14:11

Przegrana z Polonią Poznań i...
spadek w tabeli.

Galeria zdjęć

unifreeze-polonia-poznn-0-2-31-10-15--6318070.jpg unifreeze-polonia-poznn-0-2-31-10-15--6318071.jpg unifreeze-polonia-poznn-0-2-31-10-15--6318072.jpg

UNIFREEZE Górzno - POLONIA Poznań  0:2 (0:1)

Bramki:  Dorota Czech 45' , Monika Marczak 82'

UNIFREEZE:  Pilecka - Wszeborowska, Bagińska, Brzozowska, Bonewicz, Siwicka, Deruś, Głąb, Hossa, Adamska, Bała

POLONIA:  Dewicka - Nowak, Czudzińska, Filipiak (85' Lewandowska), Seroczyńska, Marczak, Jacewicz, Czech (80' Tyl), Zając, Sikora, Szafran

Obsada:  Katarzyna Łopuszańska (gł.) , Katarzyna Wasiak i Kinga Błaszczyk (as.)

W ostatniej kolejce rundy jesiennej piłkarki UNIFREEZE podejmowały Polonię Poznań, która jesienią ugrała dotąd tylko 5 pkt. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, ale liczyliśmy na zwycięstwo i komplet punktów, które pozwoliłyby zająć wysokie miejsce w tabeli na półmetku rozgrywek... Niestety znasz zespół rozegrał najsłabszy mecz w tej rundzie i zasłużenie przegrał potyczkę z ambitnymi i skuteczniejszymi poznaniankami.

Pierwsza połowa to wyrównane spotkanie, gdzie żaden z zespołów nie potrafił sforsować szyków obronnych rywalek a nieliczne strzały górznianek padały łupem świetnie dysponowanej tego dnia bramkarki Polonii. Poznaniankom ta sztuka udała się w doliczonym czasie gry i na przerwę schodziły prowadząc 1:0 po trafieniu Doroty Czech. Niekonsekwencja i błędy w obronie pozwoliły poznaniankom na oddanie celnego strzału na naszą bramkę.

W drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił. Graliśmy bez wiary w zmianę wyniku, choć mieliśmy swoją okazję do wyrównania stanu meczu, kiedy Agata Bała wykonywała rzut wolny - piłka  trafiła w poprzeczkę i wyszła w pole... gdzie nikt nie potrafił wykończyć akcji i pokonać Dominikę Dewicką.
Polonistki konsekwentnie rozbijały nasze ataki i kontrowały. W 82 min Monika Marczak podwyższa wynik meczu na 2:0 i  goście zabierają 3 pkt do Poznania.

*  truskawkowy dwugłos wg. TKF
Julita Głąb (Unifreeze):

Dzisiejszy mecz kompletnie nie potoczył się po naszej myśli. Wynik jest odzwierciedleniem naszej słabej gry… Nie wykorzystałyśmy swoich sytuacji, które potem się mściły. W doskonałej dyspozycji była dziś bramkarka z Polonii. To był nasz najgorszy mecz w tej rundzie… Zostało nam jeszcze jedno spotkanie z Raszynem, trzeba wyciągnąć wnioski i powalczyć o trzy punkty !

Weronika Hossa (Unifreeze):
W dzisiejszym spotkaniu popełniłyśmy masę błędów, które nasze rywalki wykorzystały jak tylko najlepiej umiały. Na poczatku to by miałyśmy przewagę, potem niepotrzebnie cofnełyśmy się do tyłu i dostaliśmy bramkę do szatni. Przegrywałyśmy pojedynki „jeden na jeden”. Niewykorzystane sytuacje doprowadziły do takiej sytuacji, że to my musiałyśmy się denerwować i odrabiać straty. Bramkarka przeciwniczek grała bardzo aktywnie i pokazała się z bardzo dobrej strony.. Teraz liczy się tylko mecz z Raszynem!

W niedzielę 8 listopada o godz. 12.00 zakończymy rundę jesienną zaległym spotkaniem z KS Raszyn, które zamyka ligową tabelę. W przypadku zwycięstwa mamy szansę wrócić na piąte miejsce w tabeli i wyprzedzić stomilanki.

.

Autor: Treść:pozostało znaków:

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

pon.

Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna