Stilon Gorzów Wlkp. - UNIFREEZE Górzno  0:5 (0:2)

bramki:  Agata Bała x5  (15', 19', 70', 86', 89')

UNIFREEZE :  Barczak - Wszeborowska ż.k, Brzozowska, Bagińska, Bonewicz - Siwicka (80' Adamska), Głąb, Garbowska (85' Sokalska), Hossa - Bała, Szymczak (75' Fierek)

STILON :  Rozmiarek - Bułakowska, Czerniak, Czyżewska, Górka ż.k, Janiszewska, Kłosińska, Nowicka (75' Bober), Pietroczuk ż.k, Radkiewicz, Szafrańska (69' Kisiel)

Obsada :  Ewa Żyła (gł.), Joanna Zaleszczak i Paulina Świderska (as.)

Podrażnione nieudanym turniejem półfinałowym w Cetniewie i "pechowym" odpadnięciem z finałów MPJ w Sosnowcu, piłkarki UNIFREEZE pojechały do odległego Gorzowa po komplet punktów i zadanie wykonały celująco...

Od początku spotkania to nasz zespół narzucił swoje tempo gry i konsekwentnie budował akcje ofensywne spychając Gorzowianki do zmasowanej obrony. W 15 min meczu Agata Bała otworzyła wynik po idealnej wrzutce Anny Siwickiej. Celne uderzenie głową i wychodzimy na prowadzenie. Trzy minuty później Weronika Hossa precyzyjnie dośrodkowuje do Agaty, która pokonuje bramkarkę gości uderzeniem w krótki róg, podwyższając wynik meczu na 2:0, który utrzymał się do przerwy.

W drugiej części spotkania nadal kontrolujemy przebieg meczu starając się strzelić kolejne bramki. W 69 min po szybkiej akcji naszej drużyny, obrończyni Stilonu fauluje Agatę w polu karnym a ta osobiście wymierza sprawiedliwość, wykorzystując rzut karny dla naszego zespołu. Prowadzimy 3:0 i staramy się grać daleko od naszego pola karnego. Gorzowianki się nie poddają coraz groźniej kontrując, stwarzają sobie wyśmienitą okazję do strzelenia gola. Po zbyt krótkim wybiciu przez naszą bramkarkę napastniczka Stilonu pudłuje z ok. 3 metrów nad poprzeczką. Po wprowadzonych zmianach obraz gry się nie zmienia, a nasz zespół przeprowadza kolejne groźne akcje. Dzięki konsekwentnej grze w ostatnich minutach meczu po asystach Weroniki Hossy i Julity Głąb,  Agata Bała pokonuje blok defensywny i golkiperkę Stilonu jeszcze dwukrotnie kompletując 5 bramek w jednym meczu (podobnie, jak rok temu w Radomiu - mecz z Zamłyniem).

Za tydzień ponownie udamy się w podróż i zagramy na wyjeździe - kierunek RASZYN. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 16.00 na nieznanym nam jeszcze obiekcie. Czeka nas tam trudna przeprawa z broniącym się przed spadkiem ostatnim zespołem rozgrywek...