UNIFREEZE Górzno - Błękitne Stargard  4:0  (0:0)
bramki:  Zuzanna Domagalska 59' , Agata Bała 62', 66' i 84'

UNIFREEZE: Pilecka - Siwicka, Brzozowska, Domagalska, Hossa ż.k, Fierek, Głąb, Głowacka, Szymczak, Bała, Kmieciak (85' Gurzyńska)

BŁĘKITNE: Rybacka (70' Zielaskiewicz) - Huzarevich, Krakowska, Struszczyk, Tarnowska, Krus (70' Jankowska), Grosicka (78' Sokołowska Daria), Motas (70' Konopka), Siwek (67' Waszkiewicz), Smurzyńska (43' Wach ż.k)

obsada: Emilia Szymula (gł. - Mazowiecki KS) - Anna Masztalerz (as. - Pomorski KS), Emilia Królikowska (as. - W-M KS)

Mecz z beniaminkiem, który wzmocnił swoje szeregi kilkoma doświadczonymi zawodniczkami i był faworytem tego spotkania miał dwa oblicza i tak też kształtował się jego wynik...

Pierwsza część meczu to przewaga zespołu gości, który prowadził grę i zmuszał nasze piłkarki do biegania. Ograniczaliśmy się do przechwytów i kontr, którym brakowało celnego wykończenia. Zabrakło bramek a groźniejsze sytuacje wypracowały piłkarki ze Stargardu.

Pełni obaw oczekiwaliśmy na drugą połowę, ale zostaliśmy przez nasze zawodniczki mile zaskoczeni. W tej części meczu, to my prowadziliśmy grę i coraz częściej zagrażaliśmy bramce Błękitnych. W 55' faulowana w polu karnym jest Agata Bała, ale... gwizdek rozjemcy milczy. Zdenerwowany trener wykrzykuje, co myśli o tej sytuacji i zostaje odesłany na trybuny. I to był chyba przełomowy moment tego spotkania...
14 min później po rzucie rożnym jedna z najmłodszych piłkarek na boisku 15-letnia Zuzia "Józef" Domagalska pokonuje bramkarkę przyjezdnych i otwiera wynik meczu. Jest to jej pierwsze trafienie w 1. lidze. Bramką tą rozpoczęliśmy 7-minutową ofensywę, w której Agata Bała dołożyła  kolejne dwie bramki i prowadziliśmy  już 3:0. Od tego momentu niepodzielnie dominowaliśmy na boisku, pod koniec meczu podwyższając wynik na 4:0 za sprawą naszej najlepszej snajperki - Agaty Bały. Kolejne zwycięstwo cieszy i daje nadzieję, że
poradzimy sobie nie gorzej, niż w poprzednich dwóch sezonach w 1. lidze, kiedy to nasz zespół plasował się w połowie stawki.

Za tydzień jedziemy do Raszyna2.10, godz.11 ), mając w pamięci ostatnią porażkę z broniącym się przed spadkiem zespołem z Mazowsza. Tym razem mamy zamiar cieszyć się z kolejnego zwycięstwa i wywieźć komplet punktów do Górzna.