Historyczne zwycięstwo
w ekstralidze futsalu.

UNIFREEZE Górzno - Kotwica Kórnik   [ 7:3  (3:3)]  0:5

Zweryfikowano jako w.o dla Kotwicy Kórnik, za grę nieuprawnionej zawodniczki.

bramki: Agata Bała x3, Weronika Hossa x2, Dominika Głowacka, (samob. Dziabaszewska)  -  Monika Nowak, Sylwia Marek, Katarzyna Sikora

UNIFREEZE : Paulina Pilecka – Anna Siwicka, Agata Bała, Weronika Hossa, Julita Głąb oraz Joanna Jeleń, Dominika Głowacka, Klaudia Szymczak, Julia Brzozowska, Marta Fierek, Zuzanna Domagalska

KOTWICA : Aleksandra Blige – Marta Boguszyńska, Justyna Dziabaszewska, Hanna Cerajewska, Ewa Weber oraz Aleksandra Godlewska, Monika Nowak, Małgorzata Ładniak, Karolina Wlekła, Sylwia Marek, Jagoda Zielińska, Katarzyna Sikora, Martyna Dura

obsada: Marcin Szkodziński (sędzia 1) , Mital Artur (sędzia 2)
              Kapela Krzysztof (sędzia czasowy)

Imponująco wypadła inauguracja ekstraligi na własnym terenie. Futsalistki UNIFREEZE odniosły historyczne zwycięstwo w ekstralidze kobiet, pokonując doświadczone piłkarki z Wielkopolski. Kibicom zgromadzonym na brodnickiej hali mecz mógł się podobać - nasze dziewczęta dostarczyły im wielu emocji a spotkanie zakończyły happy endem.
Już w 3 min wyszliśmy na prowadzenie po trafieniu samobójczym (strzał oddała Julita Głąb). Po kolejnych trzech minutach prowadziliśmy już 2:0 po strzale Weroniki Hossy. Wydawało się, że mecz mamy pod kontrolą... nic bardziej mylnego. Goście nie dość, że doprowadzili do wyrównania, to w przeciągu 6 min wyszli na prowadzenie  3:2. Jeszcze przed przerwą Agata Bała wyrównała stan meczu.

W drugiej części meczu, bramki strzelały już tylko piłkarki UNIFREEZE... najpierw Weronika Hossa, potem dwukrotnie Agata Bała i tuż przed końcową syreną - Dominika Głowacka. Pierwsze ekstraligowe punkty dla Górzna.

Za tydzień jedziemy do Gdańska na mecz z AZS UG, który dotąd nie zdobył jeszcze punktów, ale na własnym parkiecie z pewnością będzie wymagającym rywalem.