Bramki: Radosław Mróz 2 - Rafał Klonowski 2, Grzegorz Bała

Unifreeze: Andrzej Szreiber - Arkadiusz Chojnowski, Sebastian Brzóska, Krystian Janczak, Tomasz Cieszyński - Rafał Klonowski (88' Paweł Błachewicz), Adam Sosnowski (46' Karol Bojanowski), Mateusz Kalinowski, Dawid Gmiński, Artur Szczucki - Grzegorz Bała
Dąb: Przemysław Lichwała - Mateusz Łatka, Jakub Redmann, Łukasz Sobek, Bartosz Kaszyński - Radosław Mazurowski, Michał Góralski, Jarosław Plewa, Bartosz Pacholski - Adrian Fletka, Radosław Mróz
na zmiany weszli: Krzysztof Kretkowski, ?, ?

żółte kartki: /D/ Plewa, Góralski, Łatka - Gmiński /U/
* obsada: Wołowski ( Gajewski M, Przybył)

Relacja:

3'  błąd naszej obrony, silny strzał Radosława Mroza z 2m i gospodarze prowadzą 1:0

4'-8' składne ataki zawodników Dębu sieją postarach w szeregach obronnych naszego zespołu, ale  Andrzej Szreiber jest na posterunku

10' otrząsnęliśmy się z przewagi gospodarzy i pierwszy raz poważnie zagrażamy bramce barcinian - Grzegorz Bała oddaje celny strzał, ale bramkarz intuicyjnie broni jego strzał piętą

12'  Dawid Gmiński w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem

14' faulowany Adam Sosnowski, na ok. 18m piłkę ustawia Rafał Klonowski i zamienia rzut wolny na bramkę wyrównując stan meczu na 1:1

20'  piękny strzał z dystansu Dawida Gmińskiego tuż nad poprzeczką

29'  groźny strzał Grzegorza Bały broni bramkarz Dębu

33'  umiejętności bramkarza gości ponownie sprawdza Rafał Klonowski, ale tym razem przegrywa ten pojedynek

45'  faulowany jest Dawid Gmiński, piękna centra Rafała Klonowskiego wprost na głowę Grzegorza Bały, który nie zwykł marnować takich okazji, bramka "do szatni" i prowadzimy 2:1

46'  Adama Sosnowskiego zmienia Karol Bojanowski

58'  wolnego wykonują gospodarze, udana interwencja naszego bramkarza

65'  żółta kartka dla naszego gracza /Dawid Gmiński/

73'  świetna interwencja Przemysława Lichwały, obroniony strzał Rafała Klonowskiego z rzutu wolnego

75'  przegrany pojedynek biegowy naszego obrońcy i celny strzał w długi róg Radosława Mroza, który wyrównuje stan meczu na 2:2

79'  kontra naszego zespołu, celne dogranie Grzegorza Bały do Rafała Klonowskiego, który ogrywa obrońcę Dębu i uderza w długi róg obok zrozpaczonego bramkarza gospodarzy, prowadzimy 3:2

80'-95'  "wymiana ciosów" - gospodarze próbują wyrównać stan meczu a my groźnie kontrujemy, arbiter dolicza dłuuugie 5 min, ale nie dajemy sobie wydrzeć zwycięstwa - świetnie w obronie radzą sobie Sebastian Brzóska, który czyści przedpole oraz Andrzej Szreiber, który kilka razy udanie broni strzały gospodarzy.

88'  Rafała Klonowskiego zmienia Paweł Błachewicz

Wygrywamy drugi tej wiosny wyjazdowy, arcytrudny mecz na boisku rywala i... już myślimy o  sobotnich derbach ze Spartą...

Ocena trenera:   Bardzo ważny mecz, w którym chcieliśmy zaprezentować się jak najlepiej i wywieść 3 pkt. Udało nam się to, ale po ciężkich bojach toczonych na całym niemal boisku w Barcinie. Pierwsza połowa zaczęła się dla nas pechowo, gdyż szybko straciliśmy bramkę po paru błędach w defensywie. Ruszyliśmy do odrabiania strat i udało nam się po strzale Rafała z wolnego. Później gra się wyrównała i zaostrzyła my jednak z tej konfrontacji wyszliśmy zwycięsko i prowadziliśmy 2-1 do przerwy po główce Grzegorza. Po zmianie stron rywal starał się zniwelować straty, a my graliśmy z kontry. Po kolejnym naszym błędzie bramka dla Dębu wpadła, ale raz jeszcze celnie uderzył Rafał i ustalił wynik meczu. Gratuluję wszystkim zawodnikom dobrego spotkania, przede wszystkim konsekwentnej gry i nieustępliwości, mam nadzieję, że równie dobrze zaprezentujemy się w kolejnych meczach.