a "Bałer" został liderem klasyfikacji strzelców.

CZARNI Nakło - UNIFREEZE Miesiączkowo 0:6 (0:2)

Bramki: 33`Sosnowski, 39`Klonowski, 58`, 60` i 65`Bała, 62`Gmiński
Żółte kartki:  Biernacki, Dyba, Rybarczyk - Gontarski, Janczak

Unifreeze:  Andrzej Szreiber - Arkadiusz Chojnowski, Sebastian Brzóska, Tomasz Cieszyński, Krystian Janczak - Artur Szczucki, Adam Sosnowski (78` Mateusz Kalinowski), Dawid Gmiński, Rafał Klonowski - Karol Bojanowski - Grzegorz Bała (70` Bartłomiej Gontarski)

Czarni: Lepczyński - Biernacki, Dyba, Szwagrzyk, Szpechciński, Gorczewski, Sobol, Danielewski, Lewandowski, Pochowski, Piotrowski
rezerwa: Wałęza, Rybarczyk, Antczak, Juszczak, Topolski, Konieczny

obsada: Warkoczyński /Niedzielski, Łukawski/

RELACJA LIVE :

15:05 - Rozpoczynamy spotkanie.
3'  - Karol Bojanowski strzela głową piękną bramkę, ale boczny arbiter pokazuje spalony
4` - Szreiber wychodzi zwycięsko z sytuacji "sam na sam".
9` - Ładny strzał Bały. Golkiper Czarnych skutecznie broni.
15`- Bojanowski podaje do Bały, ten strzela, ale niecelnie.
20`- Bała do Klonowskiego, ale ten w dobrej sytuacji nie dochodzi do piłki.
23`- Dobra interwencja Szreibera, broni sam na sam.
24`- Piłka po strzale nakielan przelatuje nad poprzeczką.
29`- Trzeci raz w tym meczu bez zarzutu spisuje się Szreiber.
31` - Dobry strzał Klonowskiego, ale bramkarz Czarnych jest dziś dobrze dysponowany.
33`- GOL!!! Przejęcie piłki w środku pola, indywidualna akcja Adama Sosnowskiego zakończona celnym strzałem i wychodzimy na prowadzenie! 1:0.
35` - Mogliśmy pójść za ciosem! Bała uderza w słupek.

39`- GOL!!! Klonowski zwodem mija obrońce gości i ładnym strzałem podwyższa rezultat spotkania. 2:0.
43`- Groźnie gospodarze, którzy oddają strzał tuż obok słupka naszej bramki.
15:48 - Koniec pierwszej połowy. PROWADZIMY 2:0.
16:04 - Zaczynamy drugą część meczu
.
48`- Zamieszanie w polu karnym gospodarzy (m. in. róg dla Unifreeze), ale bez efektu bramkowego.
51` - Dobra okazja Bały, ale nasz napastnik zamiast do bramki trafił w... obrońce.
55`- Groźnie atakowali miejscowi, ale nasi w porę zastopowali akcję.
58`- GOL!!! Jest już 3:0! Dobrą akcję skutecznie wykańcza Bała i praktycznie rozstrzyga losy tego spotkania. 3:0.
60`- GOL!!! Szykuje się istny pogrom, a nasz "Bałer idzie na króla strzelców ! Trafia po raz drugi w tym meczu!. 4:0.
62`- GOL!!! Dawid Gmiński po asyście Bały podwyższa na 5:0.
65`- GOL!!! Bała kompletuje hattricka i w tym momencie jest już liderem klasyfikacji strzelców. 6:0.

70`- Zmiana w naszym zespole. Gontarski zastępuje Bałę, który zasłużył na odpoczynek.
73`- Ostatnio bezrobotny Szreiber wygrywa pojedynek 1 na 1 z zawodnikiem gospodarzy.
75`- Nasi zawodnicy ukarani żółtymi kartkami. Odpowiednio Gontarski i Janczak. Chwilę wcześniej kartkę ujrzał także jeden z miejscowych.
78`-  Kalinowski zastępuje strzelca pierwszej bramki, Adama Sosnowskiego.
85' -  Ładna akcja pary Bojanowski - Brzóska zakończona nieprecyzyjnym strzałem Sebastiana
90`- Akcja i strzał Gontarskiego, ale prosto w bramkarza. Dobitka Bojanowskiego nad poprzeczką.
16:50 - Spotkanie zakończone. Gromimy rywali aż 6:0

Ocena trenera:  W tym meczu wypunktowaliśmy naszego rywala i wynik spotkania, to najniższy wymiar, choć gospodarze również mięli swoje sytuację. Bardzo dobrze spisywał się w bramce Andrzej oraz cała defensywa i pierwszy raz w tej rundzie mogliśmy się cieszyć, że zagraliśmy na 0 z tyłu. Od samego początku wiedzieliśmy po co wychodzimy na boisko i jakie znaczenie ma ten mecz dla nas teraz możemy się cieszyć, ale tylko do poniedziałku, wtedy zaczynamy przygotowywać się do środowego meczu z liderem rozgrywek. Będzie to dla nas również bardzo ważne spotkanie bo chcemy na własnym boisku powalczyć o 3 punkty.