UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Czwórka Radom - UNIFREEZE 0:0 (29.08.15)
brak zdjęć

iv

Król strzelców - Zmiany w klasyfikacji

• autor: iv, 2010-10-29 09:20

Arkadiusz Kozłowski

liderem klasyfikacji :
Król strzelców 4. ligi.

W 12 kolejce padły aż 32 bramki, jest to strzelecki rekord tej rundy. W klasyfikacji strzelców po minionej kolejce nastąpiły zmiany : prowadzi Arkadiusz Kozłowski ze Sparty Unifreeze Brodnica z 9 golami. Od początku sezonu strzelono 294 bramki, na listę strzelców wpisało się 120 zawodników.

9. Arkadiusz Kozłowski  (Sparta Unifreeze Brodnica)

8. Przemysław Krajniak (Cuiavia Inowrocław), Jarosław Maćkiewicz (Flisak Złotoria), Igor Kucenko (Grom Osie), Tomasz Kośmider (Noteć Łabiszyn), Grzegorz Bała (Sparta Unifreeze Brodnica)

7. Mariusz Barlik (Grom Osie), Tomasz Mrugalski (Krajna Sępólno)

6. Piotr Gross (Chełminianka), Krzysztof Kretkowski (Cuiavia Inowrocław), Mariusz Kowalski (Start Radziejów), Tomasz Bakiera (Unia Gniewkowo)

5. Artur Dądela (Krajna Sępólno), Rafał Lisota (LTP Lubanie), Marcin Bizoń (Noteć Łabiszyn), Adam Matusiak (Start Radziejów), Krystian Piechocki (Unia Gniewkowo), Michał Krzyżanowski (Zdrój Ciechocinek), Marcin Majchrzak (Zdrój Ciechocinek)

4. Jarosław Plewa (Dąb Barcin), Mateusz Dobek (Flisak Złotoria), Łukasz Kempski (Goplania Inowrocław), Maciej Lipiński (Krajna Sępólno), Vladimer Erkvania (Krajna Sępólno), Kamil Stefaniak (LTP Lubanie), Damian Malczewski (Pogoń Mogilno)

3. Dawid Piasecki (Chełminianka), Kornel Semenowicz (Cuiavia Inowrocław), Michał Zawada (Cuiavia Inowrocław), Sławomir Roszak (Cuiavia Inowrocław), Mateusz Pudo (Dąb Barcin), Radosław Mróz (Dąb Barcin), Łukasz Krężel (Grom Osie), Kamil Dankowski (Krajna Sępólno), Dariusz Preis (Legia Chełmża), Mariusz Żywica (LTP Lubanie), Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno), Leszek Arent (Pogoń Mogilno), Sebastian Brzóska (Sparta Unifreeze Brodnica), Piotr Walaszkowski (Unia Wąbrzeźno), Romuald Jastrzębski (Zdrój Ciechocinek)

2. Szymon Marks (Chełminianka), Piotr Kaczkowski (Chełminianka), Billy Abbott (Cuiavia Inowrocław), Piort Timm (Cuiavia Inowrocław), Michał Skonieczny (Cuiavia Inowrocław), Bartłomiej Berent (Flisak Złotoria), Karol Streich (Flisak Złotoria), Mateusz Kowalski (Goplania Inowrocław), Marcin Kozłowski (Grom Osie), Tomasz Kaczyński (Krajna Sępólno), Leszek Majtczak (Krajna Sępólno), Kamil Wojciechowski (Legia Chełmża), Piotr Olszewski (LTP Lubanie), Bartosz Szalkowski (Noteć Łabiszyn), Mateusz Gryglewicz (Noteć Łabiszyn), Sebastian Basiński (Pogoń Mogilno), Robert Matelski (Pogoń Mogilno), Mirosław Ratkowski jr (Sparta  Unifreeze Brodnica), Jarosław Rybszleger (Unia Wąbrzeźno), Michał Witkowski (Zdrój Ciechocinek)

1. Dariusz Pawski (Chełminianka), Tomasz Grzelecki (Chełminianka), Rafał Baranowski (Chełminianka), Bartosz Gralewski (Cuiavia Inowrocław), Mateusz Kucharski (Cuiavia Inowrocław), Marcin Woda (Cuiavia Inowrocław), Dawid Radecki (Dąb Barcin), Przemysław Mazurkiewicz (Dąb Barcin), Patryk Nawrocki (Dąb Barcin), Bartosz Kaszyński (Dąb Barcin), Krzysztof Wasiak (Dąb Barcin), Łukasz Kulczewski (Flisak Złotoria), Artur Sztuczka (Flisak Złotoria), Jakub Szulencki (Flisak Złotoria), Krystian Szeluga (Goplania Inowrocław), Mateusz Włoch (Goplania Inowrocław), Łukasz Paczkowski (Goplania Inowrocław), Wojciech Ziemba (Goplania Inowrocław), Włodzimierz Wiśniewski (Grom Osie), Damian Lonser (Grom Osie), Tomasz Romanowski(Grom Osie), Mateusz Waszkowski (Grom Osie), Bartosz Mizdalski (Krajna Sępólno), Sławomir Kosmela (Krajna Sępólno), Patryk Zielniewski (Legia Chełmża), Maciej Buler (Legia Chełmża), Rafał Lewandowski (Legia Chełmża), Mateusz Moś (Legia Chełmża), Dawid Cieślak (LTP Lubanie), Marcin Zapiec (LTP Lubanie), Przemysław Piekarski (LTP Lubanie), Jakub Tykwiński (Noteć Łabiszyn), Piotr Mucha (Noteć Łabiszyn), Fabian Malerowicz (Noteć Łabiszyn), Mateusz Bouzan (Noteć Łabiszyn), Robert Szutkowski (Pogoń Mogilno), Bartłomiej Czaplewski (Pogoń Mogilno), Dawid Deresiewicz (Pogoń Mogilno), Damian Kempski (Pogoń Mogilno), Karol Kopliński (Pogoń Mogilno), Piotr Lamka (Sparta Unifreeze Brodnica), Damian Magalski (Sparta Unifreeze Brodnica), Artiom Kovaliow (Sparta Unifreeze Brodnica), Piotr Adamkiewicz (Start Radziejów), Karol Pyczka (Start Radziejów), Patryk Wojciechowski (Start Radziejów), Maciej Lewandowski (Start Radziejów), Aleksandar Majić (Start Radziejów), Sebastian Tomaszewski (Unia Gniewkowo), Łukasz Rzepiński (Unia Wąbrzeźno), Piotr Murawski (Unia Wąbrzeźno), Marcin Gołąb (Unia Wąbrzeźno), Tomasz Słojkowski (Unia Wąbrzeźno), Sebastian Isbrandt (Unia Wąbrzeźno), Piotr Nowicki(Unia Wąbrzeźno), Marcin Majchrzak (Zdrój Ciechocinek), Daniel Matuszak (Zdrój Ciechocinek), Jarosław Krzyżanowski (Zdrój Ciechocinek

* źródło: www.pogonmogilno.pl

Autor: Treść:pozostało znaków:

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

pon.

Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna