*  fotki z meczu.../7/

* fotorelacja z meczu.../27/

LIDER Włocławek - SPARTA UNIFREEZE Brodnica  1:3  (1:2)

bramki:  Kamil Gościniak  -  Juchnowski Arek x2, Szpręglewski Waldek

Sparta Unifreeze:  I połowa (1-4-4-2) :  Felde - Sosnowski, Lamka, Pesta, Kwiatkowski - Magalski, Kozłowski, Ratkowski, Klonowski - Szpręglewski, Juchnowski
II połowa (1-4-3-3) :  Jaworski - Antosiewicz P. (50' Sosnowski), Golovatenko, Pawłowski, Zakrzewski - Klonowski, Wiśniewski, Magalski (73' Ratkowski) - Kozłowski, Juchnowski, Kwiatkowski (63' Szpręglewski)
Trener:   Dariusz Kołacki

Lider:  Michał Kaźmierczak – Grzegorz Skowroński, Mariusz Kołodziejski, Jakub Perkowski (60. Damian Balcerowski), Łukasz Lewandowski (46. Kamil Malinowski) – Rybicki Paweł, Hadaś Piotr, Przemysław Różycki (46. Jakub Mrozik), Aleksandr Sołowiow (46. Łukasz Rutecki) – Kamil Gościniak (46. Marcin Pałczyński), Kamil Pyczka (46. Andriej Sabadasz).
Trener:   Mariusz Kołodziejski

*   Trener Dariusz Kołacki zadowolony jest szczególnie z przebiegu pierwszej połowy,  gdzie prowadziliśmy grę i zdobyliśmy dwie bramki. Pomimo szybkiej straty gola zespół zagrał konsekwentnie i po precyzyjnych dograniach Damiana Magalskiego na listę strzelców wpisał się Arek Juchnowski (4 i 19 min).
W drugiej części meczu nastąpiły planowe zmiany tak, aby każdy zawodnik rozegrał co najmniej 45min  i miał możliwość walki o miejsce w pierwszym składzie.
Widoczne było jednak zmęczenie ostatnim okresem przygotowań i gospodarze przejęli inicjatywę oddając kilka groźnych strzałów na naszą bramkę. Świetnie tego dnia bronił jednak Łukasz Jaworski, który uchronił nasz zespół przed stratą bramek. My również mieliśmy swoje szanse na zmianę wyniku, ale niecelnie strzelał Kozłowski oraz  nie trafił do bramki z 5m Kwiatkowski. Mecz w sumie był wyrównany, ale w 81 min po faulu na Szpręglewskim rzut wolny wykonywał Mirek Ratkowski. Odbitą od słupka piłkę  z bliskiej odległości do siatki wbija Waldek Szpręglewski ustalając wynik meczu na 3:1 dla Sparty Unifreeze.
Trener Kołacki wyróżnił w tym meczu strzelca dwóch bramek Arka Juchnowskiego oraz broniącego w drugiej połowie Łukasza Jaworskiego.