UNIFREEZE Górzno - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki drużyny

Losowa galeria

(22.05.2010) Grom Osie - Unifreeze 2:1
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
iv
status Gadu-Gadu

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 243, wczoraj: 556
ogółem: 3 533 428

statystyki szczegółowe

Wyszukiwarka

Relacja spotkania

herb UNIFREEZE Górzno
0:9
(0:5)
herb AZS PWSZ Wałbrzych
UNIFREEZE Górzno   AZS PWSZ Wałbrzych

2017-08-19, 13:00

Czas spotkania: 90 min.

herb UNIFREEZE Górzno Informacje o kadrze UNIFREEZE Górzno

1. Pilecka Paulina   
2. Jeleń Joanna   
3. Brzozowska Julia    
4. Żakiewicz Natalia   
5. Domagalska Zuzanna   
6. Hossa Weronika   
7. Hnativ Basia   
8. Szymczak Klaudia    
9. Kmieciak Klaudia  zmiana 46" Garbowska Agnieszka    
10. Kopińska Dominika ??ta kartka   
11. Bała Agata    

herb UNIFREEZE Górzno Zawodnicy rezerwowi UNIFREEZE Górzno

1. Kępczyńska Maliwina   
2. Komorowska Klaudia   
3. Głowacka Dominika   

Oceny zawodników »

Galeria zdjęć ze spotkania


Komentarzy [0]

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

UNIFREEZE - Olimpia Szczecin 2:4 (02.09.17)
Ładowanie...

Kalendarium

20

06-2018

środa

21

06-2018

czwartek

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

Adres

 
Klub Sportowy
UNIFREEZE
87-320 Górzno
 tel:  56 49 88 830
fax : 56 49 88 833
  e-mail : klub@ksunifreeze.pl
.

Ostatnie spotkanie

AZS PWSZ WałbrzychUNIFREEZE Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
2017-11-18, 10:30:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 14
AZS PWSZ Wałbrzych 1:1 UNIFREEZE Górzno
Górnik Łęczna 10:0 Olimpia Szczecin
SMS Łódź 0:1 Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław 2:1 Czwórka Radom
Medyk Konin 4:1 Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków 3:3 AZS PSW Biała Podl.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 15
UNIFREEZE Górzno - SMS Łódź
AZS UJ Kraków - Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podl. - Mitech Żywiec
Medyk Konin - AZS Wrocław
Czwórka Radom - AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec - Olimpia Szczecin