GWIAZDA Bydgoszcz - UNIFREEZE Miesiączkowo 1:1 (1:1)

Bramki: 33`Krzysztof Wasiak 1-0 /G/ - 37` Bała  1-1 /U/
Żółte kartki: Perczyński /G/ - Cieszyński, Bała /U/

Obsada: Mateusiak   / Liana R , Stypczyński /

Skład UNIFREEZE : Adam Rysiewski - Piotr Figurski (46` Tomasz Argalski), Sebastian Brzóska, Tomasz Cieszyński (86` Arkadiusz Wiśniewski), Krystian Janczak - Karol Ostrowski, Mateusz Kalinowski (70` Łukasz Szynacha), Błażej Kopka, Adam Sosnowski (51` Artur Szczucki), Andrzej Argalski - Grzegorz Bała

RELACJA minutowa

2` - Niecelny strzał Grzegorza Bały z 16. metrów

7` - Groźna akcja Gwiazdy, brakowało jednak wykończenia

22` - Dobra interwencja Adama Rysiewskiego po strzale z rzutu rożnego

23` - Gospodarze nie wykorzystują znakomitej sytuacji podbramkowej

28` - Adam Rysiewski wygrywa pojedynek "1 vs. 1" z napastnikiem Gwiazdy

32` - Groźnie pod bramką Unifreeze, ale po raz kolejny miejscowi nie potrafią wykończyć akcji

33` - Wrzutka z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym piłka odbija się od Sebastiana Brzóski i bydgoszczanie wychodzą na prowadzenie. 1:0

37` - Dokładne podanie Andrzeja Argalskiego do Grzegorza Bały, który stając oko w oko z bramkarzem zdobywa swojego pierwszego gola w sezonie. 1:1

39` - Gwiazda mogła szybko odzyskać prowadzenie, ale składna akcja nie została wykończona celnym strzałem

41` - Tomasz Cieszyński ukarany żółtą kartką

44` - Niecelny strzał z dystansu Krystiana Janczaka

45` - Karol Ostrowski uderzał z daleka, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

W przerwie boisko opuścił Piotr Figurski, a zastąpił go Tomasz Argalski

47` - Wychodzący na "sam na sam" z bramkarzem Adam Sosnowski zostaje faulowany tuż przed polem karnym. Strzał z rzutu wolnego Sebastiana Brzóski bramkarz z trudem wybija na rzut rożny

51` - Kontuzjowany Adam Sosnowski schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Artur Szczucki

54` - Bardzo niecelne uderzenie z dystansu zawodnika gospodarzy

56` - Tym razem strzelać z daleka próbował Andrzej Arglaski, ale równie niecelnie co chwilę wcześniej piłkarz Gwiazdy

57` - Gorąco pod bramką bydgoszczan zrobiło się po wrzutce Grzegorza Bały w pole karne, ale Karol Ostrowski nie zdołał dojść do piłki

59` - Karol Ostrowski celnie huknął jak z armaty zza pola karnego, ale bramkarz z wielkim trudem zdołał odbić piłkę

67` - Rysiewski wyłapuje bardzo niebezpieczny strzał po ziemii

70` - Boisko opuszcza Mateusz Kalinowski, a w IV lidze debiutuje Łukasz Szynacha

75` - Grzegorz Bała ukarany żółtą kartką

83` - Silny strzał Artura Szczuckiego, jednak wprost w ręce bramkarza

86` - Arkadiusz Wiśniewski zastępuje Tomasza Cieszyńskiego

90` - Czwarta kolejka i czwarty mecz w którym zdobywamy gola w ostatniej minucie meczu, jednak podobnie, jak w potyczce z Dębem Barcin - gol zostaje nieuznany.
Sędzia dopatrzył się spalonego, ale Karol Ostrowski znajdował się idealnie w linii z obrońcami.