UNIFREEZE Miesiączkowo - CUIAVIA Inowrocław 0:1 (0:0)

Bramka:   78` Majić
Żółte kartki:   T. Argalski /U/, Majić /C/

Skład: Rysiewski - Szczucki, Brzóska, Argalski T., Janczak - Jarzembowski, Sosnowski (46` Kalinowski), Argalski A., Kopka (83` Cieszyński) - Bojanowski, Bała

RELACJA  :
1` - Groźny, lecz niecelny strzał Cuiavii z dystansu

3` - Tomasz Argalski zatrzymuje faulem groźną akcję gości. Żółta kartka

9` - Składna akcja Unifreeze, ale bez strzału

10` - Uderzenie Karola Bojanowskiego zablokowane

17` - Andrzej Argalski oddał zbyt słaby strzał i obrońca przyjezdnych wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki

19` - Dwa strzały Cuiavii z trudem broni Adam Rysiewski

21` - Zagrożenie pod bramką stworzył też Krystian Janczak, ale posłał piłkę wprost w ręce bramkarza

26` - Bardzo dobrze dysponowany tego dnia Rysiewski wyłapuje strzał z dystansu

28` - Błażej Kopka miał dobrą okazję do oddania strzału. Wolał jednak poszukać kolegów w polu karnym, co okazało się błędną decyzją

33` - Lekkie uderzenie Artura Jarzembowskiego i golkiper bez problemów łapie piłkę

42` - Inowrocławianie znaleźli się w dobrej sytuacji, ale strzał głową był niecelny

52` - Rysiewski ratuje zespół przed utratą bramki

61` - Nasz bramkarz po raz kolejny zmuszony do potwierdzenia swojej wysokiej formy

63` - Kontra Unifreeze kończy się na stoperach gości

64` - Zbyt słaby i nieczysty strzał Kopki

67` - Cuiavia nie wykorzystuje stuprocentowej sytuacji podbramkowej

73`-77` - Trzy znakomite parady Adama Rysiewskiego

78` - Zakotłowało się w naszym polu karnym. Obrońcy całkowicie zapomnieli o kryciu, a doświadczony zawodnik Cuiavii bez problemów strzałem z sześciu metrów umieścił piłkę w siatce. 0:1

87` - Unifreeze miało okazję do wyrównania. Andrzej Argalski wrzucił futbolówkę na pole bramkowe, tam dopadł do niej Artur Jarzembowski, strzelił głową, piłka trafiła w poprzeczkę, a obrońcy Cuiavii wybili ją daleko w pole

Ocena trenera :   Moi zawodnicy zostawili dziś dużo zdrowia na boisku, a i tak nic to nie dało. Kolejny mecz, w którym tracimy jedną bramkę więcej i przegrywamy. Cuiavia patrząc z przebiegu całego spotkania była od nas dojrzalsza piłkarsko, ale radziliśmy sobie z nimi. Jeden błąd w kryciu spowodował to, że  nasi rywale zdobyli prowadzenie, a my z boiska schodzimy pokonani.