LTP Lubanie - UNIFREEZE Miesiączkowo   2 : 0   /1:0/

SKŁAD :   Rysiewski - Janczak, Brzóska, Jarzembowski, Argalski T - Chojnowski, Kalinowski /75' Cieszyński/, Kopka /46' Sosnowski/, Szczucki - Bała, Bojanowski

Bramki :   (1:0) Zapiec (45+1), Stefaniak (83)  - /LTP/

Żółte kartki :   K.Janczak /U/ - P.Kranc, P.Olszewski, R.Lisota, D.Kaszura /LTP/

Obsada :   Kujawa /Liana R, Stypczyński/

RELACJA minutowa :

1'  - Karol Bojanowski znajduje się w sytuacji sam na sam i... uderza nad bramką

4'  -  zawodnik gospodarzy otrzymuje żółtą kartkę za zagranie ręką

6'  - Grzegorz Bała dogrywa do Karola Bojanowskiego, ale strzał jest niecelny

10' - róg w wykonaniu LTP i udana interwencja Arkadiusza Chojnowskiego

11' - kolejny niecelny strzał Bojanowskiego

15' - nieskutecznym strzałem w kierunku bramki LTP popisuje się Artur Szczucki

20' - z wolnego /ok 20m/ uderza Sebastian Brzóska, rykoszet i róg dla Unifreeze

21' - pierwszy róg dla naszego zespołu, Bojanowski uderza obok bramki

28' - składna akcja i gol dla naszego zespołu/Bała/ale arbiter odgwizduje spalonego

30' - bardzo dobra interwencja Adama Rysiewskiego

31' - Bała sam na sam , uderza na bramkę,
          ale bramkarz gospodarzy wybija piłkę na róg

33' - niesportowe zachowanie Krystiana Janczaka, który otrzymuje żółtą kartkę
          wraz z zawodnikiem gospodarzy

34' - dobra wrzutka z lewej strony Chojnowskiego, LTP wybija na róg
         z rogu Szczucki a Karol Bojanowski ponownie niecelnie /obok słupka/

38' - błąd w obronie Chojnowskiego, ale udaną interwencją popisuje się Rysiewski

41' - ręka w polu karnym LTP... nie odgwizdana

44' - wolny gospodarzy, Brzóska wybija na róg

45'+1 - gospodarze wykonują rzut rożny, piłkę wybija przed siebie Bała, ale na przedpolu niepilnowany zawodnik LTP uderza silnie na naszą bramkę, rykoszet /piłka odbija się od Brzóski/ i ku rozpaczy naszych zawodników... wpada do bramki.

Gwizdek arbitra na przerwę, schodzimy z wielkim uczuciem niedosytu. Mimo, iż graliśmy najsłabsze spotkanie w 4 lidze z jeszcze słabszym /w 1 połowie/ niż my rywalem, to przegrywamy 1:0.

46' - za Błażeja Kopkę wchodzi Adam Sosnowski

47' - róg dla naszego zespołu, bez efektu bramkowego

48' - strzela Mateusz Kalinowski... za lekko, bramkarz bez problemu łapie piłkę

50'- 52'  - LTP trzykrotnie wykonuje rzut rożny, i a trzecim razem
                   udana interwencją popisuje się Rysiewski

53' - Bała uderza nad bramką

55' - rzut rożny dla LTP

57' - Bojanowski strzela na bramkę, ale jego strzał blokują obrońcy gospodarzy

60' - Kalinowski wybija piłkę zmierzającą do naszej bramki

62' - z wolnego uderza Kalinowski, Artur Jarzembowski trafia w bramkarza

70' - kontra LTP , broni Rysiewski

72' - Bała strzela prosto w bramkarza

75' - za Kalinowskiego wchodzi Tomasz Cieszyński

77' - strzela Chojnowski, niecelnie

83' - udana kontra gospodarzy, piekny mocny strzał i przegrywamy już 2:0

Do końca meczu gramy zbyt chaotycznie, aby zagrozić lepiej od nas grającym w 2 połowie gospodarzom. Nasz zespół nie stanowi monolitu i kolejna porażka staje się faktem. Zamykamy więc ligową tabelę... ciekawe na jak długo?

Ocena trenera :   Mecz z gatunku tych za 6 punktów szkoda tylko, że nie potrafiliśmy go wygrać a okazji do tego szczególnie w 1 połowie było co nie miara. Dostajemy bramkę do szatni po rykoszecie następnie w 2 połowie atakujemy tym co mamy, a drugiego gola w końcówce gospodarze strzelają nam z kontry i jest po meczu. Mieliśmy się przełamać i odnieść 1 zwycięstwo, a obecnie nasza sytuacja wygląda źle tym bardziej, że co mecz mam do dyspozycji coraz to mniejszą liczbę graczy, z różnych względów nieobecnych, a do tego nie gramy tego, co chociażby w derbowym meczu.
Jesteśmy ostatni i niżej na razie nie spadniemy trzeba się podnieść i kolejne spotkania potraktować jak o życie, a nie przejść obok nich.