Unifreeze Miesiączkowo   Czarni Nakło

2009-10-03, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

UNIFREEZE Miesiaczkowo - CZARNI Nakło 5:2 (4:1)

Bramki dla Unifreeze: 1` Szwagrzyk (sam.), 6` Sosnowski, 11` i 77` Bała, 29` Szczucki - 94` Czarni
Czerwona kartka: 64` Janczak

Skład: Rysiewski - Sosnowski, Brzóska, T. Argalski (23` Szczucki), Janczak - A. Argalski, Kopka, Bojanowski (60` Cieszyński), Chojnowski, Klonowski - Bała (80` Jarzembowski)

1` Strzelał Rafał Klonowski, piłka odbija się od nogi obrońcy Czarnych i wpada do siatki. 1:0

2` Klonowski uderzał z dystansu, dobra interwencja bramkarza

3` Natychmiastowa odpowiedź Nakła. W zamieszaniu podbramkowym goście zdobywają kontrowersyjnego gola, strzelonego przy pomocy ręki. 1:1

6` Adam Sosnowski oddaje mocny strzał z ponad 20. metrów. Błąd popełnia golkiper gości i wpuszcza piłkę. 2:1

8` Grający jak natchniony Klonowski ponowie uderzał z daleka, ale znów górą był bramkarz

11` Wrzutka Klonowskiego ze skrzydła wprost na głowę Grzegorza Bały, który podwyższa wynik meczu. 3:1

14` Indywidualna akcja Karola Bojanowskiego, przyblokowany strzał i w konsekwencji rzut rożny

18` Rafał Klonowski po raz kolejny z dystansu, ale bardzo niecelnie

21` Czarni kopiują sytuację z poprzedniej akcji miesiączkowian

23` Kontuzja dobrze interweniującego w obronie Tomasza Argalskiego i pierwsza pewna interwencja Rysiewskiego.

25` Goście oddają groźny strzał, broni Adam Rysiewski, ale i tak był spalony

26` Bardzo dobrze w pole karne dogrywał Bała, ale do piłki nie zdołał dojść Artur Szczucki

29` Powtórzona akcja sprzed chwili i tym razem Szczucki celnie wykańcza podanie od Grzegorza Bały. 4:1

37` Potężny strzał nakielan mija poprzeczkę miejscowych

40` Niecelnie Sebastian Brzóska zza pola karnego

44` Bardzo dobrze Adam Rysiewski, który pewnie łapie niewygodny strzał po ziemii

47` Zablokowany strzał Klonowskiego

50` Piłka po uderzeniu Karola Bojanowskiego ląduje w rękach bramkarza

52` Wrzutka z rzutu rożnego, Brzóska uderza głową, a piłka przelatuje minimalnie obok słupka

53` Zbyt nerwowo zachował się Rafał Klonowski, który zamiast dogrywać oddał strzał z bardzo dalekiej odległości

55` Niecelnie Grzegorz Bała po samodzielnej akcji

56` Długie podanie od Brzóski do Klonowskiego, który oddaje niecelny strzał głową

62` Niecelny strzał Szczuckiego po ziemii

64` Nieodpowiedzialne zachowanie Krystiana Janczaka, brutalny faul i w konsekwencji czerwona kartka

65` Intuicyjna parada Rysiewskiego po główce nakielan

66` Grzegorz Bała nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem, posyłając piłkę obok słupka

74` Błażej Kopka strzela bardzo niecelnie z dalekiej odległości

75` Bojanowski zablokowany

76` Bała staje oko w oko z bramkarzem i strzałem po ziemi podwyższa wynik meczu. 5:1

87` Kopka nie strzela w wybornej sytuacji

90+4` Czarni zdobywają drugą bramkę na pocieszenie. 5:2

Ocena trenera:
Bardzo mnie cieszy wygrana po długim czasie wyczekiwań, lecz nie ona jest tu najważniejsza a gra jaką zaprezentowaliśmy w meczu z Nakłem. Dla mnie jako trenera nie ma większej satysfakcji jak drużyna gra dobrze, a do tego skutecznie. Dziś byliśmy zmotywowani i zdeterminowani, po fali krytyki jaka na nas spadła chcieliśmy bardzo pokazać wszystkim, że nie jesteśmy chłopcami do bicia i możemy wygrać z każdym. Cieszę się również z tego, że w końcu mogłem skorzystać z Rafała Klonowskiego i Andrzeja Argalskiego, bo było widać jak nam dziś pomogli. Chciałem też pogratulować pozostałym moim graczom za ambicję, walkę i zaangażowanie, oby to nie był jednorazowy występ tego życzę zarówno sobie, im jaki i wszystkim związanym z klubem!