UNIA Solec Kujawski - UNIFREEZE Miesiączkowo   2 : 1 /0:0/

Bramki :   1-0   Łukasz Geruzel /US-K/   71'

Skład UNIFREEZE :   Rysiewski - Argalski A, Brzóska, Cieszyński, Sosnowski - Klonowski, Kopka /66' Jarzembowski/, Chojnowski, Szczucki, Bojanowski - Bała
rezerwa :   Kruszkiewicz, Szynacha, Kalinowski

Skład Unii S-K :   Skibiński - Winiecki, Boldt, Kubas, Wiśniewski - Ruciński, Murach, Chachuła, Szurgot - Mędlewski, Geruzel
rezerwa :   Cięsłowski, Ciępiel, Ciastoń, Kolmajer, Podgórski

żółte kartki :   Kubas, Ruciński, Winiecki, Podgórski /US-K/ , Klonowski /U/

Obsada :   Sokołowski   /Jaranowski, Grabski/

RELACJA minutowa :

1` Unifreeze rozpoczęło bez żadnego respektu dla rywali. Bardzo groźny strzał oddaje Karol Bojanowski

3` Silny strzał unitów z dystansu mija bramkę Rysiewskiego

4` Niecelnie Bała

12` Zbyt słaby strzał Andrzeja Argalskiego, bramkarz łapie bez problemów

16` Główka Bały minimalnie chybiona

17` Parada Adama Rysiewskiego po celnym strzale głową napastnika Unii

21` Dośrodkowuje Rafał Klonowski, Bała nie trafia głową, a Artur Szczucki oddaje niecelny strzał

24` Bardzo groźna wrzutka gospodarzy, ale nikt nie zdołał dojść do piłki

29` Znów gorąco w naszym polu karnym, ale miejscowi po raz kolejny niecelnie

32` Zbyt słaby strzał Klonowskiego z dystansu

35` Napastnik Unii kiksuje w doskonałej sytuacji

39` Znakomita interwencja Rysiewskiego, który przy okazji był faulowany

50` Aktywny Grzegorz Bała uderzał z dystansu, ale niecelnie

52` Dwie bardzo dobre interwencje naszego bramkarza

58` Zbyt szybko próbował uderzać Arkadiusz Chojnowski, czego efektem był bardzo niecelny strzał

61` Unici głową, ale niecelnie

62` Bramkowa okazja dla Unifreeze, ale Artur Szczucki minimalnie przestrzelił po długim rogu

70` Dwumetrowy spalony, którego nie widzą tylko sędziowie. Ich gapiostwo wykorzystuje zawodnik gospodarzy i wyprowadza unię na prowadzenie. 1:0

79` Solczanie poszli za ciosem i zdobyli kolejnego gola. Tym razem gol zdobyty już w prawidłowy sposób. 2:0

84` Rafał Klonowski dośrodkowuje z rzutu rożnego w pole karne, a tam największym sprytem wykazuje się Grzegorz Bała i zdobywa dla nas kontaktowego gola. Mamy 2:1 .
85`- 90` Lider z Solca zamurował bramkę i ciągłe ataki nie przyniosły już pożądanego efektu

Ocena trenera :    Mecz, w którym nie zasłużyliśmy na przegraną i z tego względu jestem bardzo zły. Jechać na mecz ponad 100 km, dać z siebie wszystko podczas spotkania, strzelić bramkę liderowi na jego boisku i tak to nic nie daję bo dać nie może. Jeśli chodzi o 1 połowę to kontrolowaliśmy wszystko co działo się na boisku stwarzając sobie raz za razem dogodne sytuację, w obronie graliśmy bez zarzutu, jednak zawsze czegoś brakowało, by wyjść na prowadzenie. Natomiast 2 połowa w naszym wykonaniu była nieco gorsza, nie ustrzegliśmy się błędów, a do tego dostaliśmy jeszcze bramkę za spalonego. Gol ten "podciął nam skrzydła" do tego brak koncentracji, którą gospodarze wykorzystali strzelając 2 bramkę. My odpowiedzieliśmy golem Grzegorza i znów wróciły nadzieję na korzystny rezultat, jednak jak napisałem na początku nie mogliśmy tego dnia urwać nawet punktu Unii i tak też się nie stało.