UNIFREEZE Miesiączkowo - GROM Osie   1:0   / 0:0 /

UNIFREEZE: Rysiewski - Sosnowski, Brzóska, Argalski A, Cieszyński - Kopka /83. Jarzembowski/, Bojanowski, Chojnowski /80. Kalinowski/, Szczucki, Klonowski - Bała

GROM: Mielcarski - Majka, Binerowski, Łytkowski, Środa, Stolarski, Grudziński, Marks, Bettka, Kleczkowski, Kucenko

żółte kartki: Cieszyński - Bettka, Majka

Sędziował: Mirosław Gołębiowski /Włocławek/
Widzów:   150.

NAJSERDECZNIEJSZE  ŻYCZENIA  URODZINOWE
dla:  Artura  i  Grzegorza

RELACJA minutowa ...  > skowron <

3` i 4` - Bardzo pewne, dwie interwencje Adama Rysiewskiego

5` - Karol Bojanowski wysoko nad bramką

6` - Zablokowany strzał Artura Szczuckiego

12` - Goście próbowali z dystansu, ale za wysoko

18` - Grom znów strzelał z daleka, ale bardzo, bardzo niecelnie

25` - Dobra akcja Unifreeze, ale jeszcze groźniejsza kontra osieczan. Skutecznie w obronie nasi i rzut rożny

40` - Grom trafia w słupek, a po dobitce piłka ląduje w rękach Rysiewskiego

43` - Goście z daleka, ale ponownie niecelnie

48` - Nieczysto trafił Artur Szczucki w doskonałej sytuacji

49` - Rafał Klonowski z daleka, ale minimalnie obok bramki

51` - Świetna obrona strzału z dystansu przez Adama Rysiewskiego

55` - Znakomite uderzenie Arkadiusza Chojnowskiego, ale piłka trafia w ustawionego na linii bramkowej obrońcę

59` - Kilkakrotnie groźnie w polu bramkowym Rysiewskiego po serii rzutów rożnych

66` - Świetne podanie Karola Bojanowskiego do Grzegorza Bały, który nie daje szans przeciwnikowi w pojedynku biegowym i strzela bramkę po ziemi obok bezradnego bramkarza. 1:0

67` - Grom strzela ze spalonego, sędzia nie uznaje trafienia, a na boisku dochodzi do niewielkiego spięcia zawodników obydwu drużyn

70` - Andrzej Argalski wybija piłkę zmierzającą wprost do pustej bramki

80` - Efektowny rajd Bały, zbyt mocny lob nad bramkarzem i piłka wychodzi poza linię końcową.

90` - Idealnej sytuacji nie wykorzystuje Rafał Klonowski. Po składnej akcji Unifreeze i precyzyjnej wrzutce z lewej strony boiska Rafał uderza z pierwszej piłki wprost w bramkarza gości.

Ocena trenera:   Dzisiejsze spotkanie było dla nas bardzo istotne, gdyż chcieliśmy ponownie zdobyć 3 punkty u siebie i ucieszyć naszych kibiców, działaczy no i nas samych. Samo spotkanie do ładnych nie należało, był to typowy mecz walki i my z niej wyszliśmy zwycięsko, z czego bardzo się ciesze. Bardzo istotne jest to, że zagraliśmy z tyłu na zero i to po raz pierwszy! Na wygraną zasłużyliśmy konsekwencją i dobrą grą w w drugich 45 minutach, które nawiązywał do meczu z Czarnymi.