Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo tej jesieni...!!!

UNIA Gniewkowo - UNIFREEZE Miesiączkowo 1:3 (0:1)

Bramki: Gołębiewski 82'  - Brzóska 6' , Bała 71' i 88'
Żółte kartki: Tyburek, Jaranowski, Rościszewski - Kalinowski

UNIFREEZE : Rysiewski - Sosnowski, Brzóska, Cieszyński, A. Argalski - Bojanowski, Kalinowski (63` Chojnowski), Kopka, Szczucki (80` Janczak), Klonowski - Bała

UNIA : wkrótce...

Obsada:   Burda  /Oparczyk, Klein/
Widzów:  100

RELACJA... minutowa

3` Unici niecelnie z rzutu wolnego

5` Ponownie nieudany strzał miejscowych, tym razem z narożnika pola karnego

6` Z rzutu wolnego dośrodkowuje Rafał Klonowski. Celną główką w polu karnym popisuje się Sebastian Brzóska i wyprowadza nasz zespól na prowadzenie. 1:0

12` Uderzenie z ostrego kąta wyłapuje Adam Rysiewski

15` Potężny strzał oddał Adam Sosnowski, ale został skutecznie zablokowany

16` Po podaniu od Grzegorza Bały zbyt nerwowo zachowuje się Rafał Klonowski i oddaje bardzo, bardzo niecelny strzał

18` Zakotłowało się w naszym polu karnym, ale dzięki nieporadności zawodników Unii w porę zażegnujemy niebezpieczeństwo

33` Strzelać próbował Brzóska, ale zrobił to zdecydowanie za słabo

34` Groźnie po strzale z rzutu wolnego, którego wykonywał Klonowski

40` W trudnej pozycji znalazł się Bała, ale zdołał oddać strzał głową. Piłka nieznacznie mija słupek bramki gospodarzy

42` Składna akcja Unifreeze, która jednak nie zostaje zakończona strzałem

44` Dobra interwencja Rysiewskiego po uderzeniu z wolnego piłkarza z Gniewkowa

45` Powinno być 2:0. Grzegorz Bała przenosi piłkę nad poprzeczką w sytuacji sam na sam z bramkarzem

56` Bała mija kilku zawodników Unii (nie po raz pierwszy), ale źle dośrodkowuje i obrońcy gospodarzy wybijają piłkę

59` Strzał głową miejscowych, ale nie było żadnego zagrożenia

71` Pięknym podaniem umożliwiającym Grzegorzowi Bale wyjście na czystą pozycję popisuje się król asyst w naszym zespole, Rafał Klonowski. Nasz snajper nie marnuje okazji, uderza po ziemi i jest 2:0

76` Unici nie wykorzystują dobrej okazji. Strzał zablokowany przez naszych obrońców

78` Idealna okazja dla Grzegorza Bały. Ten jednak nieczysto trafia w piłkę i nie ma zmiany rezultatu

82` Wielkie zamieszanie w naszym polu karnym. Największym sprytem wykazuje się zawodnik Unii, który strzałem z najbliższej odległości zdobywa kontaktowego gola. 2:1

88` Przytomne wznowienie gry rzutem z autu przez Adama Sosnowskiego. Piłkę podprowadza jeszcze Bała i lobuje golkipera rywali. 3:1

90+3` Na koniec paradą popisuje się Adam Rysiewski, który wybija piłkę zmierzająca w okienko naszej bramki

OCENA trenera :   Wygraliśmy ważny dla nas mecz, w którym pokazaliśmy, że jesteśmy kolektywem. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy wszystko, co działo się na boisku. Mieliśmy swoje szanse i jedną z nich wykorzystaliśmy. W drugiej po strzeleniu 2 gola niepotrzebnie się cofnęliśmy, co natychmiast wykorzystała drużyna z Gniewkowa. Jednak nie popełniliśmy kolejnych błędów, a sami strzeliliśmy gola na 3-1 i mogliśmy się cieszyć z kolejnego zwycięstwa. Na pochwałę zasługuje cała drużyna.