PROMIEŃ Kowalewo - UNIFREEZE Misiączkowo  1:3  (1:2)

Bramki: Jagielski 45' -  Bała 21', 41', 77'

żółte kartki: Orzechowski, Marski - Bojanowski, Brzóska, Gmiński

Unifreeze: Szreiber - Argalski /46' Chojnowski/, Bojanowski, Sosnowski /70' Klonowski/, Cieszyński - Gontarski, Brzóska, Kalinowski, Gmiński, Błachewicz /46'/ - Bała

Promień: Orzechowski - Rożnowski, Zaranski, Kwiatkowski, Kazanowski, Marski, Pukłacki, Paprocki, Orłowski, Jagielski, Szczodrowski
na zmiany:   ???

RELACJA

7'   wolny dla Unifreeze, Sebastian Brzóska uderza tuż obok słupka

21'  podanie od Brzóski na bramkę zamienia Grzegorz Bała, 0:1

30'  żółta kartka dla naszego gracza, ukarany Karol Bojanowski

34'  groźna kontra gospodarzy, Andrzej Szreiber broni sam na sam

41'  Dawid Gmiński podaje do Bały, który podwyższa wynik na 0:2

45'  nasz bramkarz interweniuje, ale upada na śliskiej i grząskiej murawie, piłka wypada mu z rąk a Jagielski prezent zamienia na bramkę tuż przed gwizdkiem na przerwę, 1:2

46'  dokonujemy 2 zmian: boisko opuszczają Błachewicz i Argalski, wchodzą: Szczucki i Chojnowski

48'  Brzóska otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem

53'  Bała uderza minimalnie obok bramki

70'  Adama Sosnowskiego zmienia Rafał Klonowski

73'  Gmiński ukarany żółtą kartkę za faul na rywalu

74'  świetna interwencja Szreibera, który broni groźny strzał rywali

77'  długim podaniem Arek Chojnowski uruchamia Bałę a ten ponownie umieszcza piłkę w siatce, 1:3

90'  prowadzimy grę, Promień groźnie kontratakuje, dwukrotnie Bała i Szczucki sprawdzają umiejętności bramkarza gospodarzy

90+6 arbiter dolicza 6 min, ale nie dajemy sobie wydrzeć zwycięstwa. akcja za akcję - Szreiber ponownie broni mocny strzał kowalewian

Koniec spotkania. Mecz walki zakończony naszym zasłużonym zwycięstwem. Niesłychanie ważne 3 pkt jadą z nami do domu. Na pochwałę zasługuje cały zespół, który swoją determinacją i walką od pierwszej do ostatniej minuty zdobył pierwsze wiosenne punkty w walce o pozostanie w gronie czwartoligowców na kolejny sezon. Grzegorz dokłada 3 bramki do swojej kolekcji i goni lidera klasyfikacji strzelców 4. ligi...

Ocena trenera:  Wygraliśmy bardzo ważne dla nas spotkanie, a fakt strzelonych 3 goli na wyjeździe i wypracowanie sobie jeszcze kilku bardzo dobrych sytuacji cieszy. Zagraliśmy z determinacją i z wiarą w zwycięstwo i było to widać od pierwszej minuty. Nie do zatrzymania był dziś Grzegorz, ale na pochwałę zasługują dziś wszyscy. Zrobiliśmy sobie miły prezent na Święta i myślę, że nie tylko sobie.
Cieszy również fakt, że na nasze wyjazdowe mecze jeździ coraz więcej osób i nas wspiera. Wszystkim związanym z klubem życzę z tego miejsca Zdrowych i Wesołych Świąt, a przede wszystkim zdrowia i spokoju.