UNIFREEZE Miesiączkowo - AZS/UKW Bydgoszcz  1:1  (0:1)

Unifreeze: Szreiber - Janczak, Argalski A, Sosnowski (75' Chojnowski), Cieszyński - Błachewicz, Gmiński (67' Kalinowski), Brzóska, Szczucki (59' Gontarski) - Bojanowski, Bała

AZS/UKW: Stysiak - Mazurkiewicz, Błaszkiewicz, Pudo, Kwela, Piskorski, Kuszyński, Wasiak, Lewandowski, Głodek, Nawrocki

żółte kartki: Szreiber, Bała - Kuszyński, Błaszkiewicz
obsada: Jędrzejczak (Gołdyn, Nowicki) - Inowrocław
obserwacja: Roman Kostrzewski
delegat: Ryszard Molewski

Relacja:

Zamiast przysłowiowych "6 pkt" zdobyliśmy zaledwie 1 i znaleźliśmy się w strefie spadkowej /13 miejsce/. W spotkaniach "u siebie" dosięgneliśmy dna spadając na ostatnie 16 miejsce w tabeli. Pomimo ambitnej walki w drugiej połowie meczu nie odrobiliśmy strat z 6 min , kiedy to straciliśmy bramkę w zamieszaniu podbramkowym. Tylko genialne uderzenie /w trudnej sytuacji boiskowej/ Karola Bojanowskiego w światło bramki rywala, uratowało nam remis w tym spotkaniu.

początek meczu... goście zdecydowanie atakują i nasz bramkarz ma od początku sporo pracy

6'  stały fragment gry, strzał w bramkarza, który odbija piłkę przed siebie, Artur Szczucki wybija piłkę prosto w zawodnika gości a ten uderza na bramkę obok bezradnego Andrzeja Szreibera, przegrywamy 0:1

13'  Krystian Janczak strzela głową, niestety nad bramką

24'  Sebastian Brzóska  uderza głową, ale obok bramki

27'  Grzegorz Bała trafia w poprzeczkę

32'  strzał Brzóski prosto w bramkarza

39'  Paweł Błachewicz po zgraniu Karola Bojanowskiego strzela piękną bramkę, ale boczny arbiter podnosi chorągiewkę sygnalizując pozycję spaloną ... podającego

42'  Bała strzela obok bramki

przerwa...

49'  karny dla gości za faul bramkarza na napastniku AZS-u , przestrzelony...

50'  żółta kartka dla Szreibera za w/w faul

59'  za Artura Szczuckiego wchodzi Bartłomiej Gontarski

67'  za Dawida Gmińskiego wchodzi Mateusz Kalinowski

68'  Karol Bojanowski wykorzystuje błąd bramkarza gości i w trudnej sytuacji zza bocznej linii pola karnego uderza w kierunku bramku nad interweniującymi: bramkarzem i obrońcą, remis 1:1

75'  za Adama Sosnowskiego porozbijanego po kilkanastu faulach wchodzi trener Arkadiusz Chojnowski

80'  żółta kartka dla Bały za zbyt "wymowną" reakcję w kierunku arbitra po kolejnym niebezpiecznym faulu na jego nogi i braku właściwej reakcji rozjemcy

do końca meczu ... uzyskujemy optyczną przewagę, z której nic nie wynika, gospodarze wszelkimi sposobami utrudniają nam skuteczną grę a my jesteśmy bezsilni w akcjach ofensywnych z wybieganym i grającym na pograniczu faulu rywalem.

Podobnie, jak jesienią uzyskaliśmy wynik remisowy 1:1 i podobnie, jak jesienią nie została nam uznana zdobyta kontrowersyjna bramka /przyp. w Bydgoszczy strzał Karola Ostrowskiego w 90 min/ , która mogła dać 3 pkt dla naszego zespołu. Zabrakło nam troche szczęścia a ten wynik z pewnością jest naszą porażką...

Ocena trenera:  wkrótce