Sparta Unifreeze
samodzielnym liderem !
Efektowna wygrana w Łabiszynie.
fotorelacja GP - Mirosław Woźniak
* fotorelacja ... /21/
Noteć Łabiszyn – Sparta Unifreeze Brodnica 1:4 (0:2)
bramki: Mateusz Gryglewicz (52) - Grzegorz Bała x2 (26, 57), Damian Magalski (6), Mirosław Ratkowski (82)
żółte kartki: Dariusz Szczawiński x2 - Rupiński, Bała
czerwona kartka: Dariusz Szczawiński 68'
Sparta Unifreeze: Jaworski - Sosnowski /82' Ehlert/, Golovatenko, Lamka, Zakrzewski - Magalski, Brzóska, Rupiński /55' Klonowski/, Kozłowski - Bała /70' Ratkowski/, Szpręglewski /86' Wiśniewski/
Noteć: Trapuk, Kanclerz, Malerowicz, Szalkowski, Kośmider, Brzykcy (81 Januszkiewicz), Gryglewicz, Kowalski (86 Suszek), Szczawiński, Bizoń (72 Żurawski)
* relacja wg. pomorska.pl
Relacja LIVE
SKŁAD: Jaworski - Sosnowski, Lamka, Golovatenko, Zakrzewski - Magalski, Rupiński, Brzóska, Kozłowski - Bała, Szpręglewski
16.00 początek spotkania
6' akcja Damiana Magalskiego, strzał i prowadzimy 1:0
10' Grzegorz Bała trafia w słupek
16' strzał Waldka Szpręglewskiego z pustej bramki wybija obrońca gospodarzy
20' Szpręglewski strzela bramkę głową, ale arbiter odgwizduje spalonego
26' Bała strzela na 2:0 po asyscie Magalskiego
38' Bała strzela z ostrego kąta, ale przegrywa pojedynek z bramkarzem
17.00 rozpoczęła się druga połowa
50' żółta kartka dla Marcina Rupińskiego
52' tracimy bramkę po akcji gospodarzy lewą stroną boiska, strzał w długi róg i 1:2
55' za Rupińskiego wchodzi Rafał Klonowski
57' po wrzutce Klonowskiego, Bała strzela trzecią bramkę dla naszego zespołu.
Prowadzimy 3:1.
65' żółta kartka dla Bały
68' druga żółta kartka /czerwona/ dla zawodnika Noteci i gramy w przewadze
70' Mirek Ratkowski zmienia Bałę
82' strzela Zakrzewski, dobija Ratkowski i prowadzimy 4:1
82' Adama Sosnowskiego zmienia Robert Ehlert
86' za Szpręglewskiego wchodzi Mateusz Wiśniewski
90' koniec spotkania. 3 pkt jadą do Brodnicy. GRATULACJE !
Wyniki 3 kolejki:
LTP Lubanie – Dąb Barcin 2:1 (1:0)
bramki: Rafał Lisota (5), Kamil Stefaniak (70) - Pudo (90)
Noteć Łabiszyn – Sparta Unifreeze Brodnica 1:4 (0:2)
bramki: Mateusz Gryglewicz (52) - Grzegorz Bała (26, 57), Damian Magalski (6), Mirosław Ratkowski (82)
Zdrój Ciechocinek – Cuiavia Inowrocław 0:0
Krajna Sępólno Krajeńskie – Start Radziejów 2:0 (2:0)
bramki: Vladimer Erkvania (9. karny), Kamil Dankowski (12)
Pogoń Mogilno – Unia Wąbrzeźno 5:1 (2:1)
bramki: Leszek Arent x2 (21. karny, 74), Dawid Dereszewicz (44), Robert Matelski (54), Wiktor Mrówczyński (62) - Piotr Walaszkowski (6)
Goplania Inowrocław – Legia Chełmża 3:1 (1:0)
bramki: Krystian Szeluga (29), Mateusz Włoch (80), Łukasz Kempski (90+2. wolny) - Kamil Wojciechowski (89)
Grom Osie – Unia Gniewkowo 1:2 (0:2)
bramki: Damian Lonser (70) - Krystian Piechocki x2 (27, 42)
Chełminianka Chełmno - Flisak Złotoria (środa, 25 sierpnia)
* podsumowanie kolejki
* Bała jak wino...